Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.11.2019 SAAT 01:00:13
Advert
 

Ümit Usta İzmit’te açılıyor!

Değirmendere ve Gölcük’te 5 şube ile hizmet veren Ümit Usta, 6.şubesini 21 Haziran Cuma günü saat 14:30’da İzmit’te açıyor.
Ümit Usta İzmit’te açılıyor!

1956’da Gölcük’te açılan Ümit Usta, Değirmendere ve Gölcük’te gelen talepleri karşılamak için 5 şube daha açmıştır. İzmit’teki ilk Kocaeli’deki 6.şubesini 21Haziran Cuma günü saat 14:30’da Ömerağa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:100’de açacak olan Ümit Usta’ya açılışta ilginin yoğun olması bekleniyor.

 

 

İzmit, yeni tatlara hazır mısın?

Pasta, tatlı, dondurma, börek, kahvaltı ürünleriyle İzmit’e yeni bir tat getirmeye hazırlanan Ümit Usta’nın sahipleri Ümit,Mustafa ve Raşit Karslıoğulları kardeşler yaptıkları açıklamada şöyle dedi:’’Yılların tecrübesi ve birikimlerini günümüzün modern üretim teknolojileri ile birleştirerek üretimde standartlara uygun kaliteyi ‘’Hizmette kalite’’ ilkesi ile halkımıza hizmet vermenin memnuniyetini ve gururunu yaşıyoruz. Bu amaçla Değirmendere ve Gölcük’ten sonra İzmit halkına eşsiz lezzetlerimizi tattırmak istiyoruz. Herkesi açılışımıza davet ediyoruz.’’

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
TL TL
Euro
EURO
TL TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA