Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 31.05.2020 SAAT 10:12:20
Advert
Advert
 

Sarı: Abdullah Karacan’ın masumiyeti doğrulanmıştır

Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı, Merhum Genel Başkan Abdullah Karacan’ın öldürülmesiyle ilgili görülen davayı değerlendirdi. Sarı, “Karacan’ın masumiyeti doğrulanmıştır” dedi
Sarı: Abdullah Karacan’ın masumiyeti doğrulanmıştır
Advert

MAHKEME GÖRÜLDÜ

ALAADDİN Sarı, Efsane Genel Başkan Abdullah Karacan’ın 13 Kasım 2018’de katledilişine ilişkin davanın ikinci duruşmasının önceki gün Adapazarı 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görüldüğünü kaydederek, “Mahkemenin ikinci duruşması, yaşanan olayın gerçekleşmesine ilişkin olarak daha önce belirttiğimiz noktaları doğrulayan bir nitelik taşımaktadır” dedi.

 

KATLEDİLMİŞTİR

“YAPILAN bu duruşmada tanık beyanları merhum Genel Başkanımız Abdullah Karacan'ın yaşanan olaydaki masumiyetini doğrular niteliktedir” diyen Sarı, “Genel Başkanımızın organize bir şekilde katledildiği açıkça görülmektedir. Alınan ifadelerin ardından davanın üçüncü duruşması eylül ayına ertelenmiştir” ifadelerini kullandı.   

 

ORTAYA ÇIKACAK

SARI, “Olayın arkasındaki karanlık güçler dahil bütün boyutlarıyla ortaya çıkartılmasına, Genel Başkanımıza ve sendikamıza yönelik saldırının cezasız kalmayacağına ve davanın adil bir şekilde yürütüleceğine olan inancımızı koruyoruz. Karacan'ı kaybetmiş olmanın ailesine ve sendikamız camiasına verdiği acıyı hafifletecek tek gelişme bu olacaktır” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA