Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 13:12:40
Advert
Advert
 

Öztürk sosyal medyadan uyardı

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda eski Kızılay İş Hanı binası için uyarılarda bulundu
Öztürk sosyal medyadan uyardı
Advert

İKM Başkanı Murat Öztürk, Eski Kızılay İş Hanı binasının çok kötü durumda olduğunu sosyal medya hesabında yapmış olduğu paylaşım ile dile getirdi. Söz konusu durum nedeniyle esnafların da mağduriyet yaşadıklarını söyleyen Öztürk, "Eski Kızılay iş Hanı binası çok kötü durumda..Kimseye zarar verilmemesi için en kısa sürede bina sahibinin önlem almadı gerekiyor..Bu konuda esnaf arkadaşlarımızın mağduriyeti var..En kısa sürede el atılması be bir kazaya neden olmamasını istiyoruz..Sonradan pişman olmayalım..." ifadelerini kullandı. 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA