Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 16.10.2019 SAAT 18:37:20
Advert
Dogu Temizlik
 

Yılmaz’dan Hürriyet’e “ Bu partizanlığın alasıdır”

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in düzenlediği basın toplantısı ile ilgili AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz “Bu hukuk, kanun tanımazlıktır! Bu partizanlığın alasıdır! Bu eşkıyalıktır!
Yılmaz’dan Hürriyet’e “ Bu partizanlığın alasıdır”

ENSAR Vakfı Kocaeli şubesine yapılan baskın, bu kadının kendi ideolojisinden olmayanlara karşı ideolojik nefret taşıdığını net olarak ortaya koymuştur” dedi. 
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in düzenlediği basın toplantısına  sert tepki gösteren AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz  sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Hürriyet’in partizanlık yaptığını ifade ederek “Siyasi ahlaksızlık bu hukuk, kanun tanımazlıktır! Bu partizanlığın alasıdır! Bu Eşkıyalıktır! ENSAR Vakfı Kocaeli şubesine yapılan baskın, bu kadının kendi ideolojisinden olmayanlara karşı ideolojik nefret taşıdığını net olarak ortaya koymuştur. ÇYDD’nin süresiz protokolünü görmezden gelip, ideolojik düşmanlıkla ENSAR Vakfının 10 yıllık protokolünü İzmit halkına bir suç işlenmiş gibi takdim etmek tam bir siyasi ahlaksızlıktır” dedi. 


İZMİT HALKI BU EŞKIYALIĞA İZİN VERMEZ
Yılmaz açıklamasının devamında “Hiçbir mahkeme kararı olmadan, tebligat yapılmadan, zabıtalarla, tek amacı gençlere değerler eğitimi vermek olan bir Sivil Toplum Kuruluşunu basmak tek kelimeyle eşkıyalıktır. Bizzat kendisinin İzmit Kaymakamı ve Emniyet Müdürünü arayıp, “Mahkeme kararı olmadan bir işlem yapamazsınız” cevabına rağmen yapılan bir hukuk, kanun tanımazlıktır. İzmit halkı bu eşkıyalığa izin vermez!” ifadelerini kullandı. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9110 TL 5.8874 TL
Euro
EURO
6.5227 TL 6.4967 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA