Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.11.2019 SAAT 01:00:07
Advert
 

Bu projeden 20 bin öğrenci yararlandı

Kartepe İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile Maltepe Üniversitesi işbirliğiyle 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında başlayan "Geleceğinize Gelin Projesine” 77 okulda 20 bin öğrenci yararlandı
Bu projeden 20 bin öğrenci yararlandı

Boran KAYALAR - 2018 yılında Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi  İşbirliği ve ilçede bulunan tüm okulların katılımı ile başlayan ‘Geleceğinize Gelin’ projesinin yıl sonu paylaşım programı  görkemli bir programla gerçekleştirildi. Marmara Eğitim Kurumları Kültür Merkezinde gerçekleşen programa İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik,Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Direk, Kartepe Belediye Başkanı Mutafa Kocaman, Maltepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Betül Çotuksöker, Kartepe İlçe Jandarma Komutanı Kadir Kaya,Geleceğinize Gelin” Proje Yürütme Kurulu Başkanı Metin Yalaz, Marmara Eğitim Kurumları Genel Koordinatör Soner Ulu ve çok sayıda veli ve kurumlara ait yöneticiler katıldı

 


20 BİN ÖĞRENCİ KATILDI
Kartepe İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile Maltepe Üniversitesi işbirliğiyle 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında "İnsan, insanın gölgesinde yetişir" sloganıyla 77 okulda "Geleceğinize Gelin" projesi başlatıldı. Öğretmen, öğrenci ve veliyi bir araya getirme, okula ve eğitime olan ilgiyi arttırma hedefi taşıyan projeye 77 okul dan 20 bin öğrenci ve 1304 öğretmen katıldı.

 


AMACIMIZ İYİ İNSAN YETİŞTİRMEK
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ nın okunmasıyla başlayan programda Proje hakkında kısa bilgiler aktara Proje Yürütme Kurulu Başkanı Metin Yalaz’ın ardından konuşan Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Direk,” Yaklaşık 8 ay önce başladık projeye. Size bazı vaatlerde bulunmuştum. Tek derdimiz çocuklarımızı daha iyi insan olması yönünde yetiştirmekti. Ve bunu gerçekleştirmeye başladığımızı umuyorum. İnsanları geçimsiz yapan sevgisizliktir. Birbirine düşman eden iletişimsizliktir.  Bu anlayışı kırmak için yola çıktık. Özellikle velilerimizle sağlıklı etkileşim kurarak,  beraber bir dizi etkinlik gerçekleştirdik. Bize her fırsatta destek veren Milli eğitim müdürümüze, Belediye başkanımıza,  beraber çalışmakta çok mutluluk duyduğumuz Maltepe Üniversitesine tekrar teşekkür ediyorum “dedi. 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
TL TL
Euro
EURO
TL TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA