Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 22.07.2019 SAAT 13:42:32
Advert
 
Advert

İstanbul Kocaeli’ye nasıl yansıyacak

İstanbul seçimlerini kazanan İmamoğlu’nun kendi kadrolarını oluşturmaya başlaması ile birlikte görevinden ayrılacak üst düzey yöneticilerin Sakarya. Kocaeli ve Bursa gibi illere gönderilmesi bekleniyor. Kocaeli’de özellikle genel sekreterliğe İstanbul’dan bir ismin geleceği düşünülüyor
İstanbul Kocaeli’ye nasıl yansıyacak

Süriye ÇATAK TEK - İstanbul’da yapılan Büyükşehir Belediye Başkanı seçiminin ardından gözler AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediyesi kadrolarına çevrildi. İstanbul’dan gelecek üst düzey yöneticilerin Kocaeli, Sakarya ve Bursa gibi büyük illerde değerlendirilmesi bekleniyor. Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreter İlhan Bayram’ın seçimin hemen ardından görevinden ayrılmasına rağmen 3 aydır Genel Sekreter atamasının yapılmaması da İstanbul seçimlerine bağlanıyor.

 

FÖZLER İSTANBULDA

Kocaeli, Sakarya ve Bursa Büyükşehir Belediyelerinde İstanbul seçimlerinin sonuçlarının kesinleşmesinin ardından gözler gelecek yeni üst düzey yöneticilere çevrildi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kendi kadrosunu oluşturmaya başlaması ile birlikte görevine son verilecek ya da görevden ayrılacak oylan üst düzey yöneticilerin Sakarya, Kocaeli Bursa gibi illere gönderilmesi bekleniyor.

 

GENEL SEKRETER GELEBİLİR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’ın görevinden ayrılmasının ardından yerine atama yapılmaması İstanbul seçimleri ile ilişkilendirildi. İstanbul seçimlerini de bitmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde İstanbul’dan gelecek bir ismin Genel Sekreterlik koltuğuna oturması bekleniyor. Genel sekreterlik dışında üst düzey noktalara da İstanbul’dan yeni yöneticilerin gelmesi planlanıyor.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.6502 TL 5.6276 TL
Euro
EURO
6.3550 TL 6.3296 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA