Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 21.10.2019 SAAT 23:48:08
Advert
Dogu Temizlik
 

Gulf Grubu Hodri Meydan’dan ayrıldı

Gulf Grubu Hodri Meydan’dan ayrıldı

Hodri Meydan Grubu Başkanı Enver Güler’in tribün liderliğini bırakmasının ardından Ultras Gulf grubu, Hodri Meydan Grubu çatısı altından ayrıldığını açıkladı
Ultras Gulf grubu ayrılık açıklamasında “Mayıs 2017'de Hodri Meydan'ın çatısı altında kurduğumuz Ultras Gulf grubumuz; "Sadece Kocaelispor" ilkesini benimseyerek zamanından, işinden ve evinden fedakarlık etmiştir. Tribün görselliğinin ve bütünlüğünün daha iyi seviyelere çıkması için karşılıksız olarak mücadele eden grubumuz ilk gününden bu gününe kadar kişilere değil renklere bağlı kalmıştır. Tribünde yaşanan güncel olaylar, dönen dolaplar ve sevdamıza yakışmayan düşünceler sebebiyle artık Hodri Meydan çatısı altında değiliz. Bizler Kocaelispor armasını asla yalnız bırakmayacağımıza söz veriyoruz, bu yolda son nefesimize kadar mücadele edeceğiz” ifadelerine yer verdi. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8316 TL 5.8083 TL
Euro
EURO
6.5108 TL 6.4849 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA