Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.11.2019 SAAT 01:54:56
Advert
 

Uyuşturucu istatistikleri açıklandı

Türkiye’ de Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü dolayısıyla, TÜİK Kocaeli Bölge Müdürlüğü, uyuşturucu kullanımı ve ticareti ile ilgili istatistikleri açıkladı
Uyuşturucu istatistikleri açıklandı

Abbas ÇAKAR - Türkiye’ de Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü dolayısıyla, TÜİK Kocaeli Bölge Müdürlüğü,2017 yılına ait uyuşturucu kullanımı ve ticareti ile ilgili istatistik bilgileri açıkladı. Yapılan açıklamada, Türkiye genelinde 2017 yılında Ceza infaz kurumuna giren 215 bin 761 hükümlüden, 6 bin 922 kişi Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanma ve satın alma suçunu işlediği belirtildi.  Aynı verilerde Türkiye’de 2017 yılında 15 bin 568 kişi Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçu işlediği vurgulandı.

 

KOCAELİ İSTATİSTİKLERİ

Türkiye İstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğünce açıklanan verilere göre Kocaeli ilinde ise 2017 yılında Ceza infaz kurumuna giren 4 bin 409 hükümlüden, 138 kişi Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanma ve satın alma suçu işlediği öğrenildi. Öte yandan Kocaeli ilinde 2017 yılında 392 kişi Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçu işlediği vurgulandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
TL TL
Euro
EURO
TL TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA