Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 25.01.2020 SAAT 06:04:09
Advert
 

Yaşlık, 15 sendikanın desteğini alarak temsilci oldu

Memur Sen Kocaeli Temsilcisi Şahin Yaşlık tek aday olarak gidilen genel kurulda Memur Sen’e bağlı 15 sendikanın desteğini alarak yeniden Kocaeli temsilcisi oldu
Yaşlık, 15 sendikanın desteğini alarak temsilci oldu

Boran KAYALAR-Dün akşam gerçekleştirilen Memur Sen Başkanlar kurulu toplantısı tek gündem maddesiyle gerçekleştirildi. Toplantı sonrası Memur Sen Kocaeli temsilciliğine yeniden Şahin Yaşlık seçildi. Delegeli seçime gerek kalmadan tek aday olarak seçilen Şahin Yaşlık Memur Sen’e bağlı 15 sendikanın da desteğini alırken, 2019-2023 arasında temsilcilik görevine devam edecek. 

 

ŞAHİN YAŞLIK’IN YÖNETİMİ
İl Genel Sekreteri: Erdal YILDIRIM 
Teşkilat Başkanı: Sadican  AYGEN
Mali İşler Başkanı :Selami TARCAN 
Sosyal İşler Başkanı: Güven PERÇEM    
Basın Ve İletişim Başkanı: Mustafa ULUSOY 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sivil Toplum haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA