Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 21.11.2019 SAAT 01:30:20
Advert
 

İSU'da koltuklar doldu

İSU yönetim kuruluna İSU’da daha önce genel müdür yardımcılığı yapan, 2014-2019 yılları arasında ise Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü yapan Fatih Yürük getirildi
İSU'da koltuklar doldu

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'ın başkanlığını yaptığı İSU yönetim kurulunda, Ali Sağlık ve Alaattin Alkaç'tan başka kimlerin oturacağı da netlik kazandı. Elde edilen bilgiye göre, son olarak Kartepe Belediyesi Eski Başkanı Şükra Karabalık'ın dahil olduğu yönetim kuruluna İSU’da daha önce genel müdür yardımcılığı yapan, 2014-2019 yılları arasında ise Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü yapan Fatih Yürük getirildi. 

 

FATİH YÜRÜK KİMDİR?


1963 yılında Ordu'nun Ünye ilçesinde dünyaya geldi.
1982 yılında Ünye İmam Hatip Lisesinden mezun oldu.
1987 yılında da Konya Selçuk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdi.
Sırası ile Alanya'da konut inşaatında şantiye şefliği, Kınalı-SakaryaOtoyolu inşaatında çalıştıktan sonra, bir süre memleketi Ünye’de serbest mühendislik yaptı.
12 yıl Konya Meram Belediyesinde, sırasıyla İmar ve Fen İşleri Müdür Yardımcılığı, Fen İşleri Müdürlüğü görevinde bulundu. 
Sonrasında İstanbul Kartal Belediyesinde Fen İşleri Müdür Yardımcılığı ve Park Bahçeler Müdürlüğü görevlerini yürüttü.
21 Nisan 2005 tarihinden sonra İSU Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.
11 Nisan 2014 tarihinde Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürü oldu.
20 Mayıs 2019 tarihinde ise OSKİ’deki görevinden ayrıldı.
Evli ve 3 çocuk babası.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7152 TL 5.6924 TL
Euro
EURO
6.3235 TL 6.2983 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA