Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 21.11.2019 SAAT 02:02:35
Advert
 

Kartepe'de İlk yardım eğitimi

Kartepe Belediyesi hizmet içi eğitim programları 2019 takvimine uygun olarak devam ediyor. Kartepe Belediyesi personeline İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Gizem Duygu Coşan tarafından “İş Yerlerinde Acil Afet Durumları Semineri ve İlk Yardım Eğitimi” verildi
Kartepe'de İlk yardım eğitimi

Kartepe Belediyesi personeline acil afet durumları ve ilk yardım eğitimi verildi. Kartepe Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimde belediye personeline Kartepe Belediyesi'nde Çevre Mühendisi İş Güvenliği Uzmanı Gizem Duygu Coşan tarafından verilen eğitimde afet anında iş yeri içerisinde uymaları gereken kurallar anlatıldı.  

 

AMAÇ CAN VE MAL KAYBINI AZALTMAK
Acil afet durumları ve ilk yardım eğitimi veren Uzman Gizem Duygu Coşan; “Yaptığımız bu eğitimler ve tatbikatlarla  personelimize önleme, koruma, tahliye, yangınla mücadele, ilk yardım ve benzeri konularda uygun donanıma sahip olmalarını ve olası bir acil durumda ekiplerin her zaman hazır bulunmalarını sağlayarak can ve mal kaybını en aza indirmeyi amaçlamaktayız.” dedi. 

 

TEORİK VE UYGULAMALI EĞİTİM
4 gün süren eğitimler içerisinde saha müdürlükleri dahil bütün belediye personeline öncelikle yangın olmak üzere acil afet durumları hakkında bilgi verildi. Sivil savunma planı kapsamında arama kurtarma ekibi, ilkyardım ekibi, söndürme ekibi ve koruma ekibi olası afet anında yapılması gerekenler konusunda teorik ve uygulamalı eğitimden geçirildi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7152 TL 5.6924 TL
Euro
EURO
6.3235 TL 6.2983 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA