Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 21.11.2019 SAAT 00:42:31
Advert
 

Polis Emeklilerinde yeniden Şahin dönemi

Kocaeli Polis Emeklileri Derneği Şubesinin genel kurulunda tek aday olan mevcut başkan Mehmet Şahin 4’üncü kez aynı göreve seçildi.
Polis Emeklilerinde yeniden Şahin dönemi

Arif BULUT - Kocaeli Polis Emeklileri Derneği Şubesinin olağan genel kurulu Gagko Kervansaray İşhanında bulunan dernek binasında gerçekleştirildi. 128 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede  tek aday olan mevcut başkan Mehmet Şahin 4’üncü kez aynı göreve seçildi.  Kongrede yeniden başkanlık görevine seçilen Şahin yaptığı konuşmada “ Bu kıymetli zamanınızı ayırarak olağan kongremize katıldığınız için teşekkür ederiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada derneğimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

GURURUNU YAŞIYORUZ

Kongrede konuşan Kocaeli Polis Emeklileri Derneği Şube Başkanı Mehmet Şahin “ Genel  merkezimiz envanterine ruhsat  kayıtlı şubemiz şu anki bulunduğumuz yerde üyelerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bu yerimizin alınmasından sonra eksiklikler olan açık alan 80 metre uzunluğundaki duvar üstü mermerlerin eski belediye başkanı Metin Alan tarafında, mermerler üzerindeki camlı korkuluklar CHP eski ilçe başkanı Selman Yıldırım tarafından   yine açık alan zemin döşemesi Engin bey tarafından yaptırılmıştır. İçerideki perdeler Recep bey tarafından, badana ise Nejat bey ve çatı tamiri ise Necat bey tarafından yönetim kurulumuzun şahıslarla irtibat kurup yapılmasını sağlamıştır” dedi.

 

BAŞARILAR DİLİYORUM

Yapılan faaliyetlerle ilgili bilgi vermeye devam eden Şahin “ Üye meslektaşlarımızın hastalıkları, cenaze, düğün merasimlerine yönetim kurulu olarak katılım sağladı. Bu ziyaretlerimiz yeni dönemde de devam edilecektir. Dini bayramların 2’inci günlerinde derneğimizde bayramlaşma törenleri düzenlenmiştir. Bu gibi etkinliklerin yapılmasına devam edilecektir. Genel merkezimizin olağan genel kurul toplantısında delege olan arkadaşlarımız bu toplantılara katılmaları sağlanmıştır.  Bu vesile ile bugün yapılan genel kurulumuzun iradesi ile seçilecek  olan yeni yönetim kurulu ile denetim kurulu üyelerimize başarılar diliyorum” dedi.  

 

YÖNETİM KURULU

Mehmet Şahin, Ayhan İlhan, S. Adem Elbaş, Davut Muti, M. Celal Ceylan

 

YÖNETİM KURULU YEDEK

 Süleyman Ulutaş, Mustafa Biberoğlu, Emir Aybi, Bayram Karakılıç, Fikret Ekinci

 

DENETİM KURULU

Naim Gülser, Hidayet Ayyıldız, Eyüp Cüce

 

DENETİM KURULU YEDEK

Müslüm Şenoğlu, Mustafa Türüdü, Abdullah Akıllı

 

ÜST KURUL DELEGELERİ

Mehmet Şahin, Ayhan İlhan, S. Adem Elbaş, Mustafa Biberoğlu, M. Celal Ceylan, Cemil Torun, Mithat Şereflişan

 

ÜST KURUL DELEGELERİ YEDEK

Mustafa Biberoğlu, Süleyman Ulutaş, Naim Güleser, Necati Özturaç, Abdullah Bozdoğan, Mehmet Duman, Bilge Aksoy

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7152 TL 5.6924 TL
Euro
EURO
6.3235 TL 6.2983 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA