Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 21.11.2019 SAAT 00:42:37
Advert
 

Bazı yollar trafiğe kapalı olacak

Türkiye Elektrik İletim A.Ş.(TEİAŞ) enerji hatları yenileme çalışması nedeniyle İzmit'te bugün bazı yollar araç trafiğine kapatılacak
Bazı yollar trafiğe kapalı olacak

Türkiye Elektrik İletim A.Ş.'nin 30 Haziran'da başlayan enerji hatları yenileme çalışmaları İl Emniyet Müdürlüğü, Zabıta Dairesi Başkanlığı ve Ulaşım ve Trafik Yönetimi Dairesi Başkanlığı kontrolünde aksaklıklara meydan verilmeden devam ediyor. Çalışma kapsamında bugün için K1 Otogar Köprülü Kavşağı bölgesinde yapılacak çalışma için trafik düzenlemeleri hazırlandı.

 

TEM KANDIRA GİŞELERE GİDİŞ GÜZERGAHI
D-605 Karayolu'nu kullanarak TEM Kandıra Gişeleri, Otogar ve Kandıra’ya erişmek isteyen araçlar K2 Yahya Kaptan Kavşağı yan yol katılımı güzergahından Necip Fazıl Caddesi-Sarı Mimoza Caddesi-Hürmet Sokak-Sultan Murat Caddesi-Seymen Caddesi'ni kullanacak.

 

TEM KANDIRA GİŞELERDEN ÇIKIŞ GÜZERGAHI
TEM Kandıra Gişeler ve Kandıra istikametinden gelecek araçlar K1 Otogar Kavşağı yan yol katılımından Feyzullah İzmidi Caddesi-Gül Sokak-Soylu Sokak'ı kullanarak D-605 katılım sağlayacaktır.

 

YAHYA KAPTAN BÖLGESİNDEN KANDIRA İSTİKAMETİ GİDİŞ GÜZERGAHI
Yahya Kaptan bölgesinden Kandıra-Otogar istikametine gidecek araçlar da Necip Fazıl Caddesi-Sarı Mimoza Caddesi-Hürmet Sokak-Sultan Murat Caddesi-Seymen Caddesi'ni kullanacaktır.

 

TURAN GÜNEŞ CADDESİ'NDEN OTOGAR-YAHYA KAPTAN-YUVAM AKARCA GİDİŞ GÜZERGAHI
Turan Güneş Caddesi'nden Otogar-Yahya Kaptan-Yuvam Akarca ve D-605'e erişmek isteyen araçlar Didem Sokak-Ergin Sokak-Gül Sokak-D-605 yan yol- K2 Yahya Kaptan Köprülü Kavşağı ada içini kullanarak Necip Fazıl Caddesi kullanacaktır.

 

YUVAM AKARCA'DAN ŞEHİR MERKEZİNE GİDİŞ GÜZERGAHI
Yuvam Akarca- Otogar bölgesinden D-605 yan yolu kullanarak şehir merkezi gelecek araçlar Otogardan sonra Gül Sokak-Soylu Sokak'ı kullanarak D-605 Karayoluna katılım sağlayacaktır. Çalışma bölgesindeki diğer sokak ve caddelerde kontrollü geçişlere izin verilecektir. Çalışma sırasında toplu taşıma, servis, ticari taksi araçları ve özel araçlar bu güzergâhları kullanacaktır.

 

EKİPLER GÖREV BAŞINDA
Çalışmalar sırasında otobüs seferlerinde her hangi bir sorun yaşanmaması için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler görev başında olacak.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7152 TL 5.6924 TL
Euro
EURO
6.3235 TL 6.2983 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA