Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 25.08.2019 SAAT 10:52:11
Advert
Advert
 

O firma alacaklılarını çağırıyor

Konkordato ilan eden Kocaelili firmalardan Renksan Aydınlatma borçlu olduğu alacaklılarını çağırıyor
O firma alacaklılarını çağırıyor

1 YIL SÜRE VERİLDİ
Renksan Aydınlatma San.Tic.Paz.Ltd.Şti. verilen ilanda şu ifadelere yer verildi: “ Gebze Asliye Ticaret Mahkemesinin 2018/346 Esas sayılı dosyası ile Konkordato talep eden Renksan Aydınlatma San.Tic.Paz.Ltd.Şti. hakkında İ.İ.K’NUN 289’uncu maddesi gereğince 28.10.2018 tarihinden geçerli olmak üzere 1 yıl süre ile kesin mühlet verilmesine hükmedilmiştir.

 

15 GÜN İÇİNDE
İ.İ.K’nun 299’uncu maddesi uyarınca “Alacaklılar Komiser tarafından 288’inci madde uyarınca yapılacak ilanla, ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde alacaklarını bildirmeye davet olunur. Ayrıca İlanın birer sureti adresi belli olan alacaklılara posta ile gönderilir. İlanda alacaklarını bildirmeyen alacaklıların bilançoda kayıtlı olmadıkça konkordato projesinin müzakerelerine kabul edilmeyecekleri ihtarı da yazılır” hükmü bulunmaktadır.

 

MAHRUM OLACAKLAR
İ.İ.K’nun 299’uncu maddesi uyarınca Renksan Aydınlatma San.Tic.Paz.Ltd.Şti. “’nden” alacaklı olmanız durumunda Konkordato Komiserliğine hitaben S.M.M.M Selahattin BAL “Hacıhalil Mah. 1222 Sk. No:13 Daire: 4 Kat:1 Gebze / Kocaeli ” adresine 30.04.2018 tarihi itibariyle alacak tutarı ve alacağı ihtiva eden belgeleri (makbuz,irsaliye,fatura,cari hesap ekstresi vb.) ile birlikte ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde alacaklarınızı bildirmenizi, alacaklarını bildirmeyen alacaklıların bilançoda kayıtlı olmadıkça, konkordato projesinin müzakerelerine kabul edilmeyecekleri ve oy hakkından mahrum olacakları ihtaren tebliğ olunur.”

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Ekonomi haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7728 TL 5.7498 TL
Euro
EURO
6.3865 TL 6.3610 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA