Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 21.11.2019 SAAT 00:50:48
Advert
 

“Yanlış anlaşıldım” deyip özür diledi

AK Parti Başiskele İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Süleyman Özkaraaslan skandal bir paylaşıma imza attı
“Yanlış anlaşıldım” deyip özür diledi

Özkaraaslan paylaşımında Bulgar ve Yunan göçmeni muhacirleri hedef aldı. “1989’da gelen Bulgarları, 1950’de gelen Selanik dönmelerini, 100 bin kaçak Ermeni’yi Suriyelilerle birlikte gönderelim. Var mısınız çomarlar” diyen Özkaraaslan’ın paylaşımı tartışma yarattı. 

 

HEPSİ BİRDİR
Özkaraslan daha sonra bir açıklama yaparak kamuoyunda özür diledi. Karaaslan şu ifadeleri kullandı: “Kıymetli dostlarım, değerli arkadaşlar, sosyal medya üzerinden kendi sayfamda paylaşılan bir görselde bir yanlış anlaşılmaya mahal verebileceğimi fark ettiğimden bu açıklamayı yapmaya ihtiyaç duydum.  Görseldeki yazıyı paylaşma amacım tamamen ironiden oluşmaktadır. Paylaşırkenki amacım ülkedeki tüm etnik kökenlerle birlikte rahat ve huzurlu yaşayabileceğimiz ve devletimizin büyüklüğüne atıfta bulunmaktı. Ancak gördüm ki bir haber sitesinde bu yanlış anlaşılarak göçmenlerle ilgili düşüncemin farklı algılanmasına sebep verebilecek şekildedir. Bunu tüm dostlarım arkadaşlarım bilir ki Bulgaristan muhaciri de Yunanistan muhaciri de Suriye muhaciri de benim gözümde birdir. Bu ülkede birlikte yaşamamızdan gurur ve onur duyuyorum. İnancım gereği bir insanı diğerinden ayırmam. Eğer bir yanlış anlamaya sebep olduysam da tüm dostlarımdan arkadaşlarımdan ve kamuoyundan özür dilerim.”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7152 TL 5.6924 TL
Euro
EURO
6.3235 TL 6.2983 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA