Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 19.11.2019 SAAT 01:02:59
Advert
 

Büyükakın açıkladı: O cadde yenilenecek

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Ankara Caddesi esnafı ile bir araya gelerek caddenin nasıl düzenlemesi gerektiği konusunda görüş alışverişinde bulundu. Büyükakın, caddenin esnafların talepleri doğrultusunda yenileneceğini kaydetti
Büyükakın açıkladı: O cadde yenilenecek

Süriye ÇATAK TEK-Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Ankara Caddesi esnafları ile bir araya geldi. Tramvayın geçtiği ve kenttin en işlek caddelerinden biri haline gelen Ankara Caddesi’nin yenilenmesi ve prestij bir cadde haline gelmesi için bölgedeki esnaf ile bir araya gelen Büyükakın, Demlik Cafe’de esnafların taleplerini aldı. Esnaflar caddenin alt yapısının yapılmasını, ışıklandırılmasını ve binaların dış cephelerinde düzenleme yapılmasını istedi. 

 

TALEPLERİNİ TEK TEK SÖYLEDİLER
Esnaflarla kahvaltı yaptıktan sonra talepleri tek tek alan Büyükakın, esnafların taleplerinin mimarlar tarafından çalışılacağını, mimarların esnaflarla bir araya geleceğini ve onların istediği doğrultuda bir proje hazırlayacaklarını kaydetti. Esnaflar ise Ankara Caddesinde ışıklandırma, yeşillendirme, görsel anlamda iyileştirme, alt yapı çalışmaları yapılmasını istedi. Ayrıca caddedeki binaların dış cephelerinin görsel açıdan iyileştirmesini isteyen esnaflar, kentte yaşayan herkesin Büyükakın’dan beklentisinin büyük olduğuna dikkat çekti. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7493 TL 5.7263 TL
Euro
EURO
6.3587 TL 6.3333 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA