Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.05.2020 SAAT 16:41:50
Advert
Advert
 

Milletin itimadı kalmadı

Ali Babacan’ın yeni parti kurma hazırlıklarını değerlendiren Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras, “Bu dönemin sorumlularından hiçbirine milletimiz itimadı kalmamıştır” dedi
Milletin itimadı kalmadı
Advert

Yeniden Refah Partisi Kocaeli il yönetim kurulu, toplantısını önceki akşam yeni il binasında yaptı. Toplantıda partinin temmuz ayı il divan toplantısının, 21 Temmuz’da Körfez Belediyesi Kültür Merkezinde yapılması kararlaştırılırken, il divan toplantısına genel merkezi temsilen, devlet eski bakanlarından Pr. Dr. Sacit Günbey’in katılacağı öğrenildi. Toplantı sırasında İl Başkanı Mehmet Aras, tüm ilçe sorumlularından ayrı ayrı rapor aldı. İlçelerden yüzlerce yeni üyelik talebi geldiği gözlendi. Partiye olan ilgiden memnun olduğu görülen Aras, ilçe sorumluları üzerinden ilçe yönetimlerine teşekkürlerini iletti.

 

EKONOMİ BOZUK
Aras’ın basına açık olarak gerçekleştirdiği siyasi konuşmasının satır başları ise şu şekilde; “Maalesef ülke iyiye gitmemektedir. Akdeniz de sular ısınmaya devam etmektedir. Her gün hava durumu bildirimi gibi, ardı ardına şehit haberleri gelmektedir. Ülke ekonomisi bozuktur ve ufukta düzelme sinyalleri görünmemektedir.

 

BABACAN FİLİKASI
Bilindiği gibi yerli titanic 31 Mart tarihindeki çarpmanın etkisi ile su almaya başlamış, 7 Haziran tarihinde geminin batacağı kesinlik kazanmıştır. Geminin yardımcı kaptanlarından bazıları geminin filikalarını suya indirmeye başlamışlardır. Bu filikalardan birisi de babacan filikasıdır.  Bu eski yardımcı kaptan, bugün kendisini Barbaros hayrettin paşa zannetmektedir. Bu dönemin sorumlularından hiçbirine milletimiz itimadı kalmamıştır. Hiç kimse kendisini bir şey zannetmesin, herkes aynaya baksın. Bu denizde ancak kaptanı Erbakan olan Milli Görüş gemisi yol alabilir.”
 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA