Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 25.01.2020 SAAT 17:07:57
Advert
 

Rekor teklif verildi

Balık restoranlarının 5’inde istekli sayısı iki ve üzerinde olunca kıran kırana bir yarış oldu. 4 restorana 150 bin lira aylık kira teklifi verildi. İkinci kez yapılan ihalenin yüksek teklifler nedeniyle yeniden iptal olması bekleniyor
Rekor teklif verildi

Süriye ÇATAK TEK - Büyükşehir Belediyesi Encümen toplantısında geçtiğimiz ay ihalesi yapılan ve yüksek teklifler verilerek iptal edilen Kumkapı Balık Lokantalarının ihalesi yeniden yapıldı. Genel Sekreter Balamir Gündoğdu başkanlığında yapılan encümendeki ihalede 8 balık lokantasının ihalesi gerçekleştirildi. 3 yıllığına kiralanan balık lokantaları için yapılan ihale çoklu katılım nedeniyle gergin geçti. İhaleye katılanların yakınları belediye binası önünde bekledi.

 

MERCAN BALIK AHMET DOĞAN’IN

Muhammin bedeli 11 bin 500 lira olan 1 No’lu lokanta Mercan Balık için Mercan Balık adına Ahmet Doğan, Musa Yayla ve Ergün Çakır ihaleye katıldı. 3 isteklinin olduğu Mercan Balık için yapılan açık artırmada 5 turda çekilen olmadı. 13 bin 100 liraya çıkartılan bedel üzerinden yazılı teklif alındı. Yazılı teklifte mevcut işletmeci olan Ahmet Doğan 14 bin teklif vererek ihaleyi aldı.

 

ÇOK RAHATTILAR

Muhammen bedeli 8 bin lira olan 2 No’lu lokanta Sandal Balık için mevcut Marvel Gıda adına Mesut Korkmaz ihaleyi girdi. Korkmaz muhammen bedeli 8 bin 500 liraya çıkartarak aldı. Muhammen bedeli 8 bin lira olan 3 No’lu lokanta Olta Balık için mevcut işletmeci Ahmet Bekil katıldı. Bekil bedeli 8 bin 500 liraya çıkartarak yeniden lokantayı kiraladı. Mevcut işletmecilerin karşısında talipli olmaması nedeniyle ihale rahat geçti.

 

REKOR TEKLİF VERDİ

Muhammen bedeli 8 bin 500 lira olan 4 No’lu lokanta Deniz Yıldızı için Ali Rıza Yeşilyurt ve Musa Yayla ihaleye katıldı. İki istekli olması nedeniyle yapılan açık artırmada bedel 14 bin 750 liraya yükseltildi ve açık artırmada çekilen olmadı. 14 bin 750 lira üzerinden yazılı tekliflerini veren taliplilerden en yüksek teklifi veren 150 bin lira olarak Ali Rıza Yeşilyurt verdi.

 

150 BİN LİRA KRİZİ

Muhammen bedeli 8 bin lira olan 5 No’lu lokanta Şen Balık İÇİN Musa Yayla ve Güncel Güney ihaleye katıldı. Yapılan açık artırmada taraflar bedeli 17 bin 750 liraya çıkarttı. 17 bin 750 lira üzerinden verilen yazılı tekliflerde en yüksek teklifi 150 bin lira ile Güncel Günday verdi. Muhammen bedeli 10 bin lira olan 6 No’lu lokanta Közz Restoran için Kemal Pazarlı adına Kemal Karasu ve Musa Yayla ihaleye girdi. Açık artırmada bedel 24 bin 50 liraya çıkartıldı ve yazılı teklifte en yüksek teklifi Kemal Karasu 150 bin lira olarak verdi.

 

LEMAN KÜLTÜR AKKUR’TUN

Muhammen bedeli 10 bin 500 lira olan 7 No’lu lokanta Balıkçı Hamdi için Mehmet Fatih Ünsal ve Musa Yayla ihaleye girdi. Açık artırmada bedel 11 bin 150 liraya çıkartıldı. En son yazılı teklifte ise en yüksek teklifi 150 bin lira ile Mehmet Fatih Ünsal verdi. Muhammen bedeli 19 bin lira olan 8 No’lu lokanta Leman Kültür için İlhan Akkurt katıldı. Akkurt bedeli 19 bin 100 liraya çıkartıp aldı. 130 lira muhammen bedeli olan Kandıra otobüs terminali kadın ve erkek tuvaleti için Sebiha Çakır aylık 135 liraya aldı. Doğu Kışla parkı içindeki işyeri için ise teklif veren olmadı.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA