Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 25.08.2019 SAAT 10:58:39
Advert
Advert
 

Gündogdu’dan uyarı

Genel Sekreter Balamir Gündoğdu, özellikle kamuoyunun vicdanını yaralayan olayların basına yansımasının ardından hemen süreç ile ilgili belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında kamuoyunun bilgilendirilmesini istedi. Gündoğdu, yasal süreç hakkında halkın bilgilendirilmesinde gecikme yaşanmamasını istedi
Gündogdu’dan uyarı

Süriye ÇATAK TEK -Büyükşehir Belediyesi Encümen toplantısı Genel Sekreter Balamir başkanlığında gerçekleştirildi. Balık Lokantalarının ihalesinin ardından encümen gündemine geçildi. Gündemde Ulaşım Daire Başkanlığının 41 J 4047 Plakalı araca ceza kesilmesinin karara bağlanması maddesinde Genel Sekreter Gündoğdu, kamuoyunun vicdanını zedeleyen olayların basına yansıması halinde hızlı davranılmasını istedi.

 

HIZLI CEVAP VERİN
Encümen’de geçtiğimiz ay meydana gelen ve 41 J 4047 plakalı aracın şoförünün yolcuyu darp etmesi ile ilgili ceza işlemi görüşüldü. Aracın 5 gün bağlanması kararı alındıktan sonra Genel Sekreter Balamir Gündoğdu, kamuoyunun vicdanını yaralayan bu tür olayların basına yansımasının ardından Ulaşım Dairesinin hızla süreç hakkında bilgilendirme yapmasını istedi. Basının sıkı takip edilmesini isteyen Gündoğdu, “Basında çıkan haberler üzerine hemen olayla ilgili Büyükşehir’in yaptığı çalışma hakkında bilgilendirme yapın. 

 

SÜRECİ TAKİPÇİSİ OLDUĞUMUZU BİLSİNLER
Elbette bize gelen şikayetleri değerlendiriyor ve disiplin sürecini başlatıyoruz. Ama bu süreci kendi içimizde yaptığımız için ve olay basına yansıdığı için sanki biz sürece sessiz kalıyormuşuz gibi bir görüntü ortaya çıkıyor. Bu nedenle basında haber çıkığı gibi hemen olayın görüntüleri ile birlikte kamuoyunu bilgilendirin. Olayın takipçisi olduğumuzu ve yürütülen süreci anlatalım. Belki olayda şoför de haklı olabilir. Eğer şoför de haklıysa onunda hakkını koruyalım. Kamuoyunu bilgilendirmede her zaman erken davranalım” dedi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7728 TL 5.7498 TL
Euro
EURO
6.3865 TL 6.3610 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA