Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 11.08.2020 SAAT 10:15:21
Advert
Advert
 

Her şey çocukların mutluluğu için

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, sosyal medya üzerinden kendisine video ile seslenerek oyun parkı isteyen çocukları, belediyede misafir ettikten sonra bu kez mahallelerinde ziyaret etti
Her şey çocukların mutluluğu için
Advert

İlçe genelinde birbirinden önemli 41 projeyi hizmete sunmak için kolları sıvayan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün'ün odağındaki en önemli projeler ise çocuklar ve gençlere yönelik olanlar. Seçim sürecinde her mahalleye bir Gençlik Merkezi inşa edeceğinin sözünü veren Başkan Aygün, geçtiğimiz günlerde Ankara’da yaptığı temaslar sonrası müjdeyi vermişti. İlk etapta Fatih ve Dumlupınar mahallelerindeki Gençlik Merkezleri’nin hemen başlayacağını belirten Başkan Aygün, her fırsatta çocuklar ve gençliğe hizmetin en önemli öncelikleri arasında yer aldığı ifade ediyor.

 

PARK YAPILACAK ALANI İNCELEDİLER
Başkan Aygün bu bağlamda geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden kendisine video ile seslenerek oyun parkı isteyen çocukları belediyede misafir etmiş, onlara mahallelerine park yapılacağının müjdesini vermişti. Başkan Aygün, bu kez Çınarlı Mahallesi’ne giderek beraberinde park isteyen çocuklarla birlikte oyun sahası yapılacak alanları yerinde tespit etti. Çocuklarla tek tek sohbet eden Başkan Aygün, en kısa zamanda parkın yapılarak, kullanıma açılacağını söyledi. Bölgedeki diğer alanlarda da incelemelerde bulunarak, çocuk parkı yapılacak noktaları tespit eden Başkan Aygün, “Her şey çocuklarımızın yarınları için. Geleceğimiz olan yavrularımızın yüzündeki gülümseme bizim de en büyük mutluluğumuz” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3237 TL 7.2945 TL
Euro
EURO
8.6134 TL 8.5790 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA