Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.09.2020 SAAT 03:52:59
Advert
 

Ünlü’den Hürriyet’e “ Eski MHP’liler” çıkışı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in geçtiğimiz İYİ Partililerle yemekte bir araya gelişinde kullanılan “ Eski MHP’’liler” söylemine sert çıkan MHP Aydın Ünlü “ O masada yanında oturanların yarısı kurulacak olan yeni partiye gidecek onu düşünsün. CHP tabanıyla ilgilensin Fatma Hanım. Bunlar bizim ona önerilerimizdir. Siyasette var olmak istiyorsa önerilerimize dikkat etsin” dedi.
Ünlü’den Hürriyet’e “ Eski MHP’liler” çıkışı
Advert

Arif BULUT-İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet geçtiğimiz gün seçim dönemi ve sonrasında kendisine destek veren İYİ Parti’nin önde gelen isimleri ile KYÖD’te teşekkür yemeğinde bir araya geldi. Programla ilgili çıkan haberlerde İYİ Partililerin Eski MHP’li olarak lanse edilmesine MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’den sert tepki gösterdi. Ünlü yaptığı açıklamada “ “Fatma Kaplan Hürriyet tribünlere oynamayı bıraksın. Eski MHP’liler söylemiyle haber servis ettirmemeli. Siyasette var olmak istiyorsa önerilerimize dikkat etsin” ifadelerini kullandı.

 

İZMİT’İN SORUNLARIYLA İLGİLENSİN
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü konuyla ilişkin yaptığı açıklamada, “Fatma Kaplan Hürriyet tribünlere oynamayı bıraksın. Eski MHP’liler söylemiyle haber servis ettirmemeli. Fatma Hanım haset siyaseti yapmamalı. İzmit’in sorunlarıyla ilgilensin. İzmit’te her gün çınarlar devriliyor. İzmit’te yakında devrilmeyen çınar kalmayacak. O masada yanında oturanların yarısı kurulacak olan yeni partiye gidecek onu düşünsün. CHP tabanıyla ilgilensin Fatma Hanım. Bunlar bizim ona önerilerimizdir. Siyasette var olmak istiyorsa önerilerimize dikkat etsin” diye konuştu. 

 

YEMEĞE KATILAN İSİMLER 
KYÖD’deki yemek programına şu isimler katıldı: Cengiz Sarıbay, Şanbaz Yıldız, Bahadır Yaşar, Murat Metin, Macit Durmuş, Emrah Korkmaz, Hakan Karabulut, Turgay Büyüksökmen, Hasan Kardelen,  Hasan Çınar, Yasin Çeper, Ferhat Danacı, Murat Çepe,  Saadettin Ölmez, Mehmet Özkanlı, Gültekin Büyüksökmen, İlhan Haftacı, Cemil Özbey, Ercan Sarıkaya, Buğra Yiğit Kılıç, Burak Yaşar, Fatih Kürşat, Türkan Özcan, Alperen Durmuş, Fatih Kartal, Kaan Dilmen, Cenk Erbil, Bora Kahyaoğlu, Zekai Kahyaoğlu, İsmail Karabay, Kürşad Biçer, Adil Gülez, Turgay Öztürk, Burak Öztürk, Pelin Coştur Filiz, Yaşar Kardeş, Cemil Uslu, Burak Örçen, Veli Başkurt, Ali Karaca, Doğan Bayındır, Yaşar Adalı, Ali Büyükkara, Abdurrahman Akgül, Aydın Barış, Mustafa Tuğrul,  Ali Kurt,  Kadir Tutkun, Sami Sevilen,  İrfan Dinçay, Recep Yedekçi, Engin Turanlı,  Nurettin Bulut, Çetin Sarıca, Mustafa Ağı, Mehmet Baştürk. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.8338 TL 7.8025 TL
Euro
EURO
9.1583 TL 9.1217 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA