Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 06.12.2019 SAAT 13:33:54
Advert
 

18 araç trafikten men edildi

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince özellikle yolcu taşımacılığı yapan ticari araçlar ve toplu taşıma araçları üzerinde gerçekleştirilen denetimlerde 22 araca 22 bin 732 lira ceza kesildi. 18 araç is trafikten men edildi.
18 araç trafikten men edildi

Abbas ÇAKAR-İçişleri Bakanlığınca trafik kazalarının en aza indirilebilmesi için kısa vadede yapılacaklarla ilgili bir sistem yaklaşımı geliştirilerek “Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi”  uygulamaya konuldu.  Bu uygulama kapsamında  Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince özellikle yolcu taşımacılığı yapan ticari araçlar ve toplu taşıma araçları üzerinde ehliyet, alkol, ruhsat, açık kapı, muayene, cep telefonu ile konuşma ve emniyet kemeri takmama gibi konularda sıkı denetimler başlatıldı.

 

18 ARAÇ TRAFİKTEN MEN

Kocaeli’nde son bir ay içerisinde yapılan denetimlerde 749 araç kontrol edildi.  Kontrol edilen araçlardan 22’sine idari trafik ceza tutanağı tutularak 22 bin 732 lira para cezası uygulandı.

 

 

 Ayrıca vatandaşlara toplu taşıma hizmeti vermeye uygun olmayan ve trafiğe çıkmasında sakınca bulunan 18 araç trafikten men edildi.

 

UYGULAMALAR SÜRECEK           

 Kocaeli Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü güvenli bir trafik ortamının oluşabilmesi ve vatandaşların sağlıklı bir şekilde yolculuk yapmalarını sağlayabilmek için yolcu taşımacılığı yapan ticari araçlar ve toplu taşıma araçları üzerindeki uygulamaları kararlılıkla devam edeceği öğrenildi

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7678 TL 5.7447 TL
Euro
EURO
6.3949 TL 6.3694 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA