Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.01.2020 SAAT 04:43:54
Advert
 

İlçe milli Eğitim Değerlendirme Toplantısı yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy'un da katılımıyla gerçekleştirildi
İlçe milli Eğitim Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Vali Hüseyin Aksoy'un başkanlığında gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Valilik Karamürsel Alp Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Toplantıya, Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra, Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

 

EĞİTİMDEKİ SON DURUMU GÖZDEN GEÇİRMEK İÇİN
Vali Hüseyin Aksoy, toplantı öncesi yaptığı konuşmasında; “Milli eğitimdeki son durumumuzu gözden geçirmek üzere bu toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Milli Eğitimde başladığımız çalışmalar, yürütülen projeler ve bu projelerde hangi aşamalardayız bunları gözden geçirmek, eksikliklerimiz varsa yeni eğitim öğretim yılında bunları tamamlamak adına yapılacak çalışmaları konuşmak üzere bir aradayız. Sayın Milletvekilimizde bu toplantıda bizlerle birlikte olmayı arzu etti. Bu nedenle kendisine teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

 

TOPLANTIDA PROJELER DEĞERLENDİRİLDİ
Vali Hüseyin Aksoy'un konuşmasının ardından söz alan İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ilimizde eğitim alanında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Toplantıda ilimizde eğitimde son durum ve ilimizde gerçekleşen yatırımlar ile devam eden projeler değerlendirildi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9530 TL 5.9293 TL
Euro
EURO
6.5585 TL 6.5324 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA