Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 01:05:12
Advert
Advert Advert
 

Sokak Basketbolu kayıtları sürüyor

Sokak Basketbolu kayıtları sürüyor
Advert

Gölcük’te kum futbol ve plaj voleybolunun ardından 26 Temmuz’da başlayacak Sokak Basketbolu  için kayıtlar 25 Temmuz Perşembe günü 16.00’ya kadar devam edecek  

 

HAFTAYA BAŞLIYOR
Gölcük Belediyesi’nin Değirmendere Yaz Etkinlikleri kapsamında her yıl düzenlediği ve büyük heyecana sahne olan Sokak Basketbolu Turnuvası, 26 Temmuz Cuma günü başlıyor. Değirmendere Yüzbaşılar Mahallesi, Uğur Mumcu Parkı karşısında bulunan spor tesislerinde 26 ile 28 Temmuz tarihleri arasında yapılacak Sokak Basketbolu Turnuvası için kayıtlar 25 Temmuz Perşembe günü saat 16.00’ya kadar devam ediyor. Başvurular, Kavaklı’da bulunan Gölcük Belediyesi Spor Birimi ve Değirmendere Zabıta Noktası’ndan temin edilmek suretiyle yapılabilecek.

 

FARKLI KATEGORİLER 
Turnuva da kategoriler; Büyükler 2000 ve aşağı doğumlular, Gençler ( 2002- 2001 doğumlu), Yıldızlar (2004 - 2003 doğumlular), Küçükler ( 2006 – 2005 doğumlular ), Minikler ( 2007, 2008, 2009 doğumlular) turnuvaya katılabilecekler. Maçlar katılım sayısına göre eleme veya grup usulü oynanacaktır. Turnuvaya katılacak takımlar 3 asil, 2 yedek oyuncu bulundurmak zorundadırlar. Elenen takımlardaki oyuncular kendi kategorisinde başka takımda oynayamayacaklar. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler 412 19 19 nolu telefonu arayabilirler.    

 

YAZ ETKİNLİKLERİ
Sokak Basketbolu Turnuvası öncesinde açıklama yapan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Her yıl olduğu gibi bu senede Değirmendere yaz etkinlikleri kapsamında Kum Futbolu ve Plaj Voleybolu Turnuvası sonrasında Sokak Basketbolu Turnuvası düzenliyoruz. Belediye olarak spor etkinlikleri kapsamında düzenlenen turnuvalarımıza gösterilen ilgi ve katılımdan dolayı şimdiden hemşerilerimize teşekkür ediyor ve turnuvaya katılacak olan tüm takımlara başarılar diliyorum. Bu sportif etkinlikleri gelecek yıllarda daha genişleterek Türkiye genelinde yaymayı hedefliyoruz” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA