Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 23:24:01
Advert
Advert
 

SEDAŞ'tan şikayetçiler

Gölcük ilçesinde bulunan Torunoğlu Sitesi tamamlandı. Kat malikleri binalara taşındı ancak SEDAŞ, evlerin elektriğini bir türlü açmadı
SEDAŞ'tan şikayetçiler
Advert

EN ERKEN EYLÜL AYINDA

Gölcük Hisareyn Karaköprü Mahallesi Sedef Sokak adresinde yapımı tamamlanan 64 dairelik sitenin sakinleri SEDAŞ’tan yana dertli. Site sakinleri tüm evrakları tamam olmasına rağmen elektriklerini açtıramadılar. Aylardır şantiye elektriği kullanan site sakinler, şantiye elettiğinin dairelere, yol boyunca ve bir uzatma kablosuyla tehlikeli bir şekilde geldiğini belirtiyor. Elektrik bağlatmak isteyen vatandaşlara ise en erken Eylül ayına randevu veren SEDAŞ, bölge sakinlerinin canını sıkmaya devam ediyor. Site sakinleri, eylül ayına kadar sokağın ortasından gecen kablodan elektrik almak zorunda kalacak.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA