Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 15.11.2019 SAAT 13:23:13
Advert
 

Tartışmaya o isimde katıldı

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız'ın aralarında iki gündür hararetli bir tartışma yaşanıyor. Son olarak bu tartışmaya o isim de dahil oldu
Tartışmaya o isimde katıldı

Geçtiğimiz günlerde İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet tarafından teşekkür yemeği düzenlenmiş, Kocaeli MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise düzenlenen bu yemek hakkında açıklama yapmıştı. Bu açıklamanın ardından  Kocaeli İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız Ünlü'ye cevap vermiş daha sonra ikili karşılıklı göndermelerde bulunmuşlardı. İkilinin arasında ki bu tartışmaya  Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı Yunus Emre Kurt'ta katıldı. Kurt  sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:  Ülkücüye had bildirmek ipsizlerin haddi değildir. Defolup giden, gittiği yerin yenisi olanlara Ülkücü hareketten uzak durmalarını tavsiye ediyorum. Başbuğumuzu kirli ağızlarına alanlar Başbuğumuzun " Ülkücülüğün yeri ve Partisi MHP'dir" sözünü unutmuş gözükmektedirler. Ülkücülük şeref ve haysiyet mücadelesidir MHP'de sürdürülür. Ülkücü omayanın ülkücü harekete dair söyleyecekleri sözler hükümsüzdür.  Tüm Kocaeli kamuoyu bilsin ki davamıza ve liderimize sadakati olan hiçbir Ülküdaşımıza laf ettirmeyiz.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7761 TL 5.7530 TL
Euro
EURO
6.3540 TL 6.3286 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA