Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 11.08.2020 SAAT 10:04:31
Advert
Advert
 

AK Partili yöneticilerden Sağlık'a ziyaret

AK Parti İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Tutuş, AK parti ilçe Başkanı Ali Güney, ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri İSU Genel Müdürü Ali Sağlık'ı makamında ziyaret etti
AK Partili yöneticilerden Sağlık'a ziyaret
Advert

AK Parti İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Tutuş, AK parti ilçe Başkanı Ali Güney, ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri İSU Genel Müdürü Ali Sağlık'ı makamında ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette, İSU Genel Müdürü Ali Sağlık'ın kentimize değer kattığını vurgulayan Tutuş, kentimize yapmış olduğu hizmetlerden ötürü Ali Sağlık'a teşekkür etti. Ali Sağlık ise "Kocaeli’ye hizmet etmeye devam edeceğiz. Nazik ziyaretlerinden dolayı AK Parti İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Tutuş, AK parti ilçe Başkanı Ali Güney, ilçe yöneticileri ve meclis üyelerine teşekkür ederim" diyerek ziyaretten memnun kaldığını dile getirdi. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3237 TL 7.2945 TL
Euro
EURO
8.6134 TL 8.5790 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA