Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 06.12.2019 SAAT 14:28:13
Advert
 

Hürriyet üçyol esnafıyla buluştu

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Üç Yol esnafıyla buluşmasında, “Bu sene daha çok altyapıya önem veriyoruz. Altyapı üzerine çalışmalarımız olacak bu yıl içerisinde” dedi
Hürriyet üçyol esnafıyla buluştu

Boran KAYALAR - İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet “Anlat İzmit Söz Sende” projesi kapsamında bu kez de Üç Yol esnafı ile bir araya geldi. Buluşmada esnaflar mahallede yaşanan sıkıntılar ve taleplerini Hürriyet’e iletti. Buluşmada Hürriyet’in yanı sıra CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, meclis üyesi Devrim Bal, Mehmet Baştürk, birim müdürleri yer aldı. Kahvaltı edilmesinin ardından konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Elimizden geldiği kadar eksiklikleri, sorunları, ihtiyaçları ve vatandaşımızın derdini yerinde dinlemeye çalışıyoruz. Her hafta en 4-5 mahalleye bu şekilde ziyaretler yapıyoruz. Hem sizlerle buluşup dertleşiyoruz hem de İzmit için yapılması gerekenler hakkında yerinde tespitler yaparak ilgili birimlere iletip hızlı bir şekilde çözümü için çalışıyoruz” sözlerini kullandı.

 

BU MAHALLE HEP BANA SAHİP ÇIKTI

“Ayrıca sizlere teşekkür de etmek istiyorum” diyen Hürriyet, “Bu bölge benim yaşadığım bölge. Her daim bana sahip çıktı ve hep sahip çıkacağını biliyoruz. Bizlere karşı olan sevgi ve saygınızdan dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Tabi burada muhtarlarımızı da unutmamak lazımdır. Kıymetli muhtarlarımız bizimle sürekli iletişim halindeler. Bu anlamda muhtarlarımıza, bölgede ki derneklerimize hızlı iletişim kurarak sorunların çözümü için gösterdikleri özveri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

 

ZAMANI GELİNCE BİZDEN HESAP SORUN

“Tabi ki elimizde sihirli bir değnek yok” sözlerini kullanan Hürriyet, “Ama öncelikle israf düzenine son vererek tasarruf elde etmek için çalışıyoruz. Şeffaf bir yönetim olması için çalışıyoruz. Artık meclis toplantılarımızı da canlı yayınlıyoruz ki sizler bizden zamanı geldiğinde hesap sorabilesiniz. Göreve gelmemiz sonrası elbette aşırı yağışlar sonrası, sel, çamur gibi sorunlar yaşadık. Tabi görevimiz devam ettikçe bu sorunların çözümleri için de çalışmalarımız olacak. Biliyorsunuz bir whatsapp hattı kurduk. Oradan da gördüğünüz problemleri bizlere yerinden ulaştırmanız sorunların çözümüne katkı sağlayacaktır” dedi.

 

 

ÇALIŞMALARIN BİTİRİLMESİNİ İSTİYORUM

Esnaflardan Levent Çiftçi, “Bu bölgede kaldırım ve parke taşı sorunumuz vardı. Bu sorunumuz çözüldü size teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı. Bunun üzerine Hürriyet, “Biz teşekkür ederiz. Bunun yapılmasında ayrıca büyükşehir belediyemize de teşekkür ediyoruz. Bu sene daha çok altyapıya önem veriyoruz. Altyapı üzerine çalışmalarımız olacak bu yıl içerisinde” dedi. Kadıköy Mahallesi’nden Nurdan Aktürk, “Geçen dönemde elektrik direkleri yeraltına alınacak ve mahalle düzenlemeleri yapılacaktı. Birçok mahallede bu çalışmalar yapıldı. Benim bulunduğum mahalle Bahri Çakır Sokak’ta yol düzenlemeleri yapıldı ancak bu sokakta da çalışmaların tam manasıyla bitirilmesini istiyorum” diye konuştu.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7678 TL 5.7447 TL
Euro
EURO
6.3949 TL 6.3694 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA