Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.01.2020 SAAT 04:44:06
Advert
 

KASKF’nin özverisi ortada

KASKF’nin özverisi ortada
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın, KASKF Başkanı Murat Aydın ve ekibinin şehrimize değer kattığını açıkladı
 
 
ŞEHRE DEĞER KATIYORLAR
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın,Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve yönetimini makamında konuk etti. Amatör sporun Kocaeli’nde kat edeceği yol üzerine istişarelerin yapıldığı birliktelikte Başkan Büyükakın, bir kez daha KASKF Başkanı seçilen Murat Aydın ve yönetimini tebrik etti. Oldukça sıcak ve samimi bir şekilde gerçekleşen görüşmede nazik ziyaretleri için Aydın ve ekibine teşekkür eden Başkan Büyükakın, “Kentimizde çok hayırlı hizmetler yapıyorsunuz. Şehrimize kattığınız değer çok büyük. Bu özveriyi biliyor ve görüyoruz. Şunu da dile getirmek gerekir ki spora hizmet etmek gönül işidir. Gençliğe verdiğiniz hizmetler için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
TAHİR BÜYÜKAKIN BÜYÜK BİR ŞANS
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin her daim amatör sporun yanında olduğunu dile getiren KASKF Başkanı Murat Aydın, tesisleşme başta olmak üzere maddi ve manevi tüm desteklerle amatör sporabüyük ilgi gösteren Başkan Büyükakın’a teşekkür etti. Sporun her dalıylaKocaeli’ye hizmet etmek için var güçleriyle çalıştıklarını söyleyen Aydın, “Büyükşehir Belediye Başkanımız TahirBüyükakın’ı çok iyi tanıyoruz. Amatör spora sunduğu katkıları,verdiği ve vereceği destekleri de çok iyi biliyoruz. Tahir Başkanımız Kocaeli için büyük bir şanstır. Ülkemizi her platformda temsil edecek sporcuların yetişmesinde amatör ruhla, ancak bilimsel çalışmaların ışık tuttuğu bir program dahilinde kentimize hizmet edeceğiz. Bu yolda bize desteklerini sunan Tahir Başkanımıza da çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 
 
 
SPOR ŞURASI YOL HARİTASI ÇİZECEK
Spor Şehri Kocaeli hedefine ulaşmada bütüncül bir yaklaşım sergileyeceklerini KASKF yönetiminin ziyaretinde belirten Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr.Büyükakın, “Gerçekleştireceğimiz spor şurası bize yol haritası çizecek. O şurada,sporun her konusu üzerinde titizlikle duracağız. ASKF ile birlikte kentimizin her mahallesindeki çocuğumuza ve gencimize dokunacağız. İlçelerimizdeki spor kulüplerimizin şehrimizin spor elçilerini yetiştirsin istiyoruz. Tabi bunun yanında sağlıklı bir nesil en az bir spor dalıyla uğraşan bir gençlik de istiyoruz. Tüm gençlerimiz ve çocuklarımızın spor eğitimlerini almasını sağlamada hep birlikte çalışacağız” diye konuştu. 
 
 
ORTAK AKILLA SPOR ALANLARI
Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın’ın ve yönetiminin nazik ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür eden Başkan Büyükakın, lisanslı sporcuların olimpiyat kategorilerinde milli takımlara yükselmesinin yanı sıra Avrupa ve Dünya dereceleri kazanması için adım atacaklarını da vurguladı. Tüm branşlarda sporcu üretim merkezleri vizyonuyla hareket edeceklerini söyleyen Başkan Büyükakın, “Kocaeli’de devam eden ve tamamladığımız spor tesislerimiz bu hedefler doğrultusunda halkımıza hizmet verecek. Belirlediğimiz hedeflere ulaşmada büyük bir gayretimiz olacak, ancak bunu da KASKF yönetimimizle birlikte gerçekleştireceğiz. Mutlu Şehir Kocaeli hedefine ulaşmada sporun vereceği katkıyı çok iyi biliyoruz. Ortak akılla spor alanlarında yapacağımız her hizmette vatandaşımızın huzuru bizim için mutluluk kaynağı olacak” ifadelerini sarf etti. 
 
 
GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATIYORUZ
Ziyarette Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun kent için her türlü göreve hazır olduğunu ifade eden Murat Aydın, Kocaeli’nin spor alanındaki hedeflere ulaşması için KASKF olarak çalışacaklarını bir kez daha belirterek, “Taşın altında dün nasıl ellerimizi koyduysak bugün ve yarında koyacağız. Tahir Başkanımızın liderliği ve vizyonuyla kentimizin amatör sporuna büyük katkılar sunacağız. Kocaeli markasına KASKF olarak ne katabiliriz bunun için yönetim kurulumuzla çalışıyoruz. Düşünüyoruz, tartışıyoruz ve amatör spora hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz” dedi. Ziyaret yapılan görüş alışverişinin ardından sona erdi.
 
Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9530 TL 5.9293 TL
Euro
EURO
6.5585 TL 6.5324 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA