Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 25.01.2020 SAAT 18:04:31
Advert
 

Kocaelispor'da görev dağılımı yapıldı

Kocaelispor'da görev dağılımı yapıldı

Kocaelispor Yönetim Kurulu'nda yapılan görev dağılımında başkan yardımcıları Bekir Halefler ve Murat Barış oldu

 

BAŞKAN VEKİLLERİ

Kocaelispor'da 11 Temmuz tarihinde yapılan kongre sonrası yenilenen yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı. Kocaelispor Yönetim Kurulu’nda yapılan görev dağılımının ardından Bekir Halefler 1. Başkan vekili, Murat Barış 2. Başkan vekili oldu.

 

BASIN SÖZCÜSÜ UÇAR

Kocaelispor yönetiminde yedek listede bulunan ilk sekiz isme görev verildi. Beş yıl aradan sonra Medya ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Haşmet Uçar olurken, Futbol Şube Sorumlusu Bahadır Taşer oldu. Taraftar ve Stattan sorumlu yönetici Veli Başkurt olarak belirlendi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA