Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 25.01.2020 SAAT 17:19:35
Advert
 

'Ekonomi bizim yumuşak karnımız'

KOTO’nun ziyaretinde ekonomik krizi gündem eden AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, dünyada yaşanan ve Türkiye’ye etkileyen ekonomik krizin üstesinden birlik ve beraberlik içinde gelineceğini belirtti. Ellibeş, bu noktada her zaman esnafın ve üretenin yanında olacaklarını belirtti
'Ekonomi bizim yumuşak karnımız'

Süriye ÇATAK TEK - Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti. Ellibeş’in makam odasında gerçekleştirilen ziyarette ekonomik kriz gündem oldu. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, dünyada yaşanan ekonomik krizin Türkiye’yi ve esnafı etkilediğini belirterek, krizin üstesinden birlik ve beraberlik içinden geleceklerini kaydetti.

 

HEPİMİZ ETKİLENİYORUZ

KOTO yönetiminin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Ellibeş, “Bize güç ve kuvvet verdiniz. Biz STK’ları önemsiyoruz. İstihdam ve katma değer yaratan sizlere teşekkür ediyorum. Başkanımız çok mütevazi. Biz diyalogu önemsiyoruz. Anlaşamayacağımız hiçbir nokta olamaz. Hepimizin davası ortak. Memleket davası. Daha huzurlu barış içinde yaşamak istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda güçlerimizi birleştiriyoruz. Oluşan sinerji ile ülkenin insanına katma değer sağlanıyor. Bu süreçte daha çok birlikteliğe ihtiyaç var. Küresel bir krizi var. Hepimiz müspet olarak yaşıyoruz.

 

BİRLİKTE ATLATACAĞIZ

Süper güçler ekonomik savaş içinde. Ekonomik işler başkanımız bize ekonomik rapor sundu. Pozitif ve negatif yanlarımızı ortaya koydu. Bir türbülans yaşıyoruz. Bu türbülanstan güçlü liderimizle birlikte çıkacağımıza inanıyorum. Kocaeli özelinde sizin önderliğinizde yapılan çalışmalar var. Bu noktada bize düşen sorumluluk varsa yapmaya hazırız. Zoru sever Türk insanı. Birçok zorluğu birlikte aştık. Ekonomik terörü birlikte atlatacağımıza inanıyorum. Ekonomi bizim yumuşak karnımız. Para sizde güç ve irade bizdi bunları birleştireceğiz” dedi.

 

DİYALOG İÇİNDE OLACAĞIZ

Ellibeş ve ekibine başarılar dileyen KOTO Başkanı Necmi Bulut, “Öncelikle hayırlı olsun. Yeni yönetim daha güçlü ve daha hızlı. Seçim de bittiğine göre artık mazerette kalmadı. Önceden beri olduğu gibi iyi diyaloglar içinde olmak istiyoruz ve böyle olmasını da istiyoruz. Ülkenin refaha kavuşmasında bizim de imzamız olması için birlikte hareket etmeliyiz. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde çalışacağız” dedi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA