Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.09.2020 SAAT 20:57:25
Advert
 

Veteranlar ile Olgunlar turnuvası başlıyor

Tuncay Budakin önderliğinde düzenlenen ve geleneksel hale getirilen 2. Geleneksel Kocaeli Veteranlar ile Ogunlar Futbol Turnuvası 15 Ağustos’ta Doğu Kışla Spor Kompleksi’de start alacak
Veteranlar ile Olgunlar turnuvası başlıyor
Advert

İlimiz teknik adamlarından Tuncay Budakin önderliğinde geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen ve büyük heyecanlara sahne olan Kocaeli Veteranlar ile Olgunlar Futbol Turnuvası Doğu Kışla Spor Kompleksi’de start alacak. İki kategoride yapılacak olan turnuvada Veteranlar ve Genç Olgunlar olarak iki faklı kategoride heyecan yaşanacak. Genç Olgunlar’da 30 yas ve üzeri 1990,1989 ve 1988 doğumlu futbolcular mücadele verecek. 2018/2019 sezonunda vize görmüş faal bir oyuncu oynayabiliyor. Veteranlar (Olgunlar) ise 40 yaş ve üzeri (1980, 1979 ve 1978 doğumlu futbolcular mücadelesi yaşanacak. Bu yas kategorisinde faal oyuncu serbest olacak. Turnuvanın kusursuz geçmesi için büyük çaba harcayan Tuncay Budakin turnuvaya katılacak tüm takımlara başarılar diledi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7778 TL 7.7468 TL
Euro
EURO
9.1135 TL 9.0771 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA