Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 19:38:24
Advert
Advert Advert
 

Kuran öğrendiler ödül kazandılar

Ulaşlı’da daimi ve yaz Kur’an kurslarına katılım sağlayan 120 çocuktan devamlılık ile başarı gösteren 100 çocuğa ödülleri verildi
Kuran öğrendiler ödül kazandılar
Advert

ULAŞLI’da kurslara önderlik eden camii imamı Yasin Hoca ve emekli imam Nuri Çam Hoca ile müftülüğün hanım hoca personellerinin kız ve erkek çocuklarına gösterdiği başarılı eğitim çalışmalarına bu yıl rekor katılım sağlandı. Tam 120 çocuk eğitim faaliyetlerinden yazın yararlanmış oldu. Daha sonra ise daimi ve yaz Kur’an kurslarına katılım sağlayan 120 çocuktan devamlılık ile başarı gösteren 100 çocuğa ödülleri verildi.

 

 

ÇOCUKLARA DESTEK

Ulaşlı’da çocuklara verilen hediyelere katkıda bulunan bir hayırsever, “İsmimizin bilinmesine lüzum yoktur. Allah bilsin o benim için yeterlidir. Çocuklarımızın bu Kur'an ve temel dini eğitimlerini büyük emeklerle sağlayan değerli hocalarımıza teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın bu hayırlı eğitim çalışmalarına katılım sağlamalarına teşvik için bir takım ödüller verilmesini uygun gördük. Değerli hocalarımız sağ olsunlar çocuklarımıza ödülleri takdim ettiler. Hayırlı olsun, desteklerimiz bu uğurda daim olacaktır” dedi. Ulaşlı Camii Derneği de bu çalışma nedeniyle hocalara ve hayırsever vatandaşa teşekkür etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA