Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 06.12.2019 SAAT 13:33:40
Advert
 

İzmit halk ekmeğe müdahil olmak istiyor

İzmit Belediyesi’nin 6 Ağustos Salı günü görüşülecek olan meclis toplantısında İzmit Belediyesi’nin halk ekmeği protokolüne müdahil olup olunmayacağı görüşülecek
İzmit halk ekmeğe müdahil olmak istiyor

Burçin SAĞLAM AYSU-İzmit Belediyesi’nin ağustos ayı meclis toplantısı 6 Ağustos Salı günü saat 15.00’te belediye meclis salonunda gerçekleşecek. Fatma Kaplan Hürriyet başkanlığında gerçekleşecek olan meclis toplantısında önemli gündem maddeleri görüşülecek. Bunlardan bir tanesi de halk ekmeği konusu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Kocaeli Fırıncılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasında ilimiz sınırları içerisindeki muhtelif satış noktalarında halk ekmek satışı yapılmak üzere bir protokol imzalanacak. Ekmek satışı ile ilgili yapılacak protokol çalışmalarında değerlendirmek üzere İzmit Belediyesi’nin bu protokole dahil olup olmayacağı, olacak ise İzmit Belediyesi Meclisi’nden alınacak kararla yer tespit komisyonunda görev alacak bir üyenin belirlenmesi meclis toplantısında görüşülecek.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7678 TL 5.7447 TL
Euro
EURO
6.3949 TL 6.3694 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA