Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 15.12.2019 SAAT 22:15:04
Advert
 

Müdür atandı öğrenci yok

Müdür atandı öğrenci yok

İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Gebze’deki Çoban Mustafa Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne kurucu müdür atanmasına rağmen eğitim öğretim için hazır olan okula öğrenci alınmamasını TBMM gündemine taşımıştı. Türkkan, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un yanıtlaması istemi ile verdiği önergeye henüz yanıt alamadığını dile getirdi.

 

ÖNERGESİNDE SORMUŞTU
Türkkan önergesinde, "Gebze Çoban Mustafa Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin isim onayı verilmiş, okul ağustos ayında tescil edilmiş, ancak bu okul hala açılmamıştır. Eğitim-öğretime hazır olduğu halde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okulun açılmama nedeni olarak inşaatın yetişmemesi gerekçe gösterilmiştir. Fakat bu okula 600 bin lira ödenekle demirbaş alındığı ve okulda imam hatip öğrencilerinin eğitim gördüğü iddia edilmiştir” diyen Türkkan, iddiaların doğru olup olmadığını Bakan Selçuk'a sormuştu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7917 TL 5.7685 TL
Euro
EURO
6.4716 TL 6.4458 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA