Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 06.12.2019 SAAT 14:24:25
Advert
 

SMM için sınav tarihleri açıklandı

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik sınavları, 7-8 Aralık tarihlerinde Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde yapılacak
SMM için sınav tarihleri açıklandı

Burçin SAĞLAM AYSU-Türkiye’nin dört bir yanından birçok kişinin katılacağı bu sınava; stajını tamamlayan serbest muhasebeci mali müşavir aday meslek mensupları, serbest muhasebeci meslek mensupları ve hizmet sürelerini stajdan saydıran aday meslek mensupları katılacak. İlk kez sınav başvurusunda bulunacak adayların; 15 Eylül 2019 tarihi itibariyle stajlarını fiilen tamamlamış olmaları (Stajdan sayılan hizmetler, stajdan sayılan kurslar v.b) ve staj bitirme belgelerinin dosyalarında bulunması gerekli. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınavına katılmak isteyen adaylar, ön başvurularını (https://ssi.tesmer.org.tr) web adresi üzerinden yapacaklar.

 

AMAN DİKKAT!

İlk kez sınava katılacak adaylar, web adresi üzerinden ön başvurusunu yaptıktan sonra bu belgenin yazıcı çıktısını, sınav başvuru dosyası ile birlikte bağlı bulunduğu SMMM Odası Başkanlığı’na teslim edecek. Sınav katılım şartını sağlayan adayların başvuruları, ilgili Oda Başkanlığı tarafından yine aynı web adresi üzerinden onaylanacak. Tekrar sınava katılacak adayların ise web adresi üzerinden başvuru yapmaları yeterlidir. Sınava girecek adayların, yukarıda belirlenen süreler içerisinde başvurularını yapmaları gerekmektedir. Süresi içerisinde başvuru yapmayan adaylar sınava alınmayacak.

 

2019/3 Dönemi, SMMM Sınav Tarihleri: 7-8 Aralık 2019

İlk kez katılacaklar için başvuru tarihleri: 05.08.2019-09.09.2019

Tekrar katılacaklar için başvuru tarihleri: 01.10.2019-31.10.2019

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7678 TL 5.7447 TL
Euro
EURO
6.3949 TL 6.3694 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA