Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.01.2020 SAAT 23:27:16
Advert
 

Amcadan, yürek yakan paylaşım

Kocaeli Gölcük İlçesinde, 2 Ağustos akşamı iki gurup arasında açıkta tuvalet yapma meselesinden çıkan tartışmayı ayırmak isterken öldürülen Çağatay Atay’ın amcası Halil Atay, sosyal medyada yürek yakan bir paylaşımda bulundu.
Amcadan, yürek yakan paylaşım

Abbas ÇAKAR - Edinilen bilgi ve iddialara göre;  Gölcük İlçesi Değirmendere Mevkiinde meydana gelen olayda, Ford Fabrikasında çalışan Hasan Atay ve Derya Atay çiftinin 2 çocuğundan biri olan  ve kendiside  Ford Fabrikasına bağlı yan sanayiide çalışan  Çağatay Atay(21), 2 Ağustos günü akşam saatlerinde arkadaşları ile birlikte dolaşmaya çıktı. Atay ve arkadaşları gezdiği esnada,sahilde alkol alan bir gurup içerisinde bulunan Müslüm A.  arkadaşlardan biraz uzaklaşarak açık alanda tuvaletini yaptı. Bunu fark eden başka bir gurubun duruma müdahale etmesi ile   iki ayrı gurup arasında  tartışma çıktı.  Açıkta tüvaletini yapan Müslüm A.’ya müdahalede bulunan gurupta, tanıdıkları olan Çağatay Burak Atay’da olayı fark edince,  kavgayı ayırmak için ‘ Ne oluyor orada’ diye seslendi.   Ardından guruplar arasında çıkan tartışmada Müslüm A. tarafından  bıçaklanarak yaşamını yitirdi. Olay sonrası yakalanan Müslüm A. ise tutuklandı.

 

YÜREK YAKAN PAYLAŞIM

Olayda yeğenini kaybeden İzmit Sanat Okulu Mezunları Dernek Başkanı  Halil Atay,   yaşamış olduğu  acı ile sosyal medyada yürek yakan bir paylaşımda bulundu. O paylaşımda şu ifadeleri kullandı. ‘Doğum günün diye çocuğun pasta alıyor, doğum gününü kutluyorsun. Ben arkadaşlarımla dışarı çıkacağım diyor. "Tamam o zaman pastayı yarın akşam hep beraber yiyelim." Diyorsun. Çünkü evladın yokken bir dilim pasta bile geçmiyor boğazından ... Birkaç saat sonra telefonun çalıyor ve "çocuğunuz hastanede" diyorlar. Koşa koşa gidiyorsun, bekliyorsun, saniyeler dakikalara ve dakikalar saatlere dönüşüyor . 1 saat geçiyor ama sanki sen 1 yıldır bekliyorsun. Canını ver evladını yaşatalım deseler bıçağı kalbine saplarsın ... sana 4 - 5 yıl gibi gelen 4 - 5 saatten sonra diyorlarki çocuğunuzu kaybettik... çok kan kaybetti çünkü... hatta müdahale esnasında kalbi durdu birkaç kez... o an görünen şey o masum çocuğun kalbinin durduğu ancak kimsenin bilmedigi ise anne babasının da o an kalbinin durduğu ... yavrumuzu alıp toprağa veriyoruz yuvası ise çoktan ailesine mezar olmuş ... bilmiyoruz biz göremiyoruz onlar o mezarın içerisinde ... cenazesi için getirilen sular, ayranlar dolaba sığmıyor çünkü annesine aldığı pasta dolapta duruyor... annesi kokusunu bir daha hiç duyamayacağı evladının yastığıyla avunmaya çalışıyor . Naaşını yatağına koyalım diye yalvarıyor ve biz hiçbir şey yapamıyoruz ... o pasta çocuğunun aldığı son hediye olarak kalacak ve her geçen yıl o doğum günü kalbine bir hançer gibi saplanacak... başka bir ananın babanın yetiştirdiği evlat gelip bizim yavrumuzu öldürecek ve yavrumuz gibi hepimizin kalbi duracak... Durdu da! 2 agustos 2019 da hepimizin kalbine ateş düştü ! Cebinde bıçağını eksik etmeyince kendini dünyanın sahibi sanan bir insan(!) Yavrumuza sapladığını sandığı bıçağını hepimize sapladı! Bizim yavrumuz geri gelmeyecek! Sadece 21 yıl bizimle kaldı. Bizi eksik bıraktı ve gitti... Çağatay'ımızı bizden aldılar ve kalbimizi soldurdular. Başka canlar gitmesin başkalarının da kalbi durmasın diye #cagataylaricinadalet  #cagatayatay #turkiye  #kocaeli  #izmit  #kocaelispor #adalet

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9530 TL 5.9293 TL
Euro
EURO
6.5585 TL 6.5324 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA