Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.01.2020 SAAT 09:23:58
Advert
 

Kurban bedeli 950 TL

Türk Ocakları Genel Merkezi bu yıl da Ankara Valiliği ve ilgili kurumların izniyle kurban kampanyası düzenleyecek. 2019 yılı kurban bedeli 950 Türk Lirası olarak belirlendi
Kurban bedeli 950 TL

Burçin SAĞLAM AYSU  - ''Turaneli Kurban Kampanyası'' adı ile yürütülecek olan kampanyada Irak (Kerkük, Telafer), Suriye (Çobanbey, İdlib- Doğu Türkistanlılara), Doğu Makedonya, Kırım, Dağıstan, Kafkasya ve Afganistan (Şibirgan Türk Bölgesi)’da kurban kesimleri gerçekleştirilecek ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak. Kurban bedellerini gönderenler Türk Ocakları Genel Muhasibi İrfan Kaya’ya vekalet vermiş olacak. Ayrıca telefonla vekalet verme gereği bulunmamakta. Kurban kesilecek tüm bölgelerde Türk Ocaklarının görevlendirdiği yetkililer kesimlere refakat edecek.

 

BEDEL 950 TL

Kurban sahiplerinin isimleri Türk Ocakları’nın internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında fotoğraf / video olarak yayınlanacak. İsimlerinin ilan edilmesini istemeyenlerin bunu açıklama bölümünde belirtmeleri gerekecek. Kurban kesimini takiben kurban sahiplerine SMS ile kurbanlarının kesildiği bildirilecek, WhatsApp hesabı olanlara kesilen kurbanının videosu gönderilecek. 2019 Yılı Kurban Bedeli; 950 Türk Lirası, 170 Amerikan Doları ve 150 Avro olarak belirlendi. Kurban bedelleri havale ve EFT yoluyla yatırabileceği gibi ayrıca Kredi Kartı ve Banka Kartı ile internet sitemiz üzerinden de tarafımıza ulaştırılabilecek.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9530 TL 5.9293 TL
Euro
EURO
6.5585 TL 6.5324 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA