Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 04.07.2020 SAAT 12:53:26
Advert
Advert Advert
 

Meyve fiyatları düşüşte

İzmit Pazar Pazarında kış aylarında kilo fiyatları 6-7 lirayı gören birçok ürün yaz aylarının gelmesi ile birlikte büyük düşüş yaşandı
Meyve fiyatları düşüşte
Advert

Arif BULUT - İzmit Pazar Pazarında Kurban Bayramı öncesi hareketlilik vardı. Manav ve marketlere göre daha uygun olan Pazar pazarında kış aylarında kilo fiyatları 6-7 lirayı gören birçok ürün yaz aylarının gelmesi ile birlikte büyük düşüş yaşamaya devam ediyor. Özellikle mutfak alışverişlerinin vazgeçilmezi olan ve kış aylarında kilo fiyatı 6 lirayı gören patates –soğan uzun süredir 2.5 liraya satışa sunuluyor.

 

MEYVE FİYATLARI DÜŞÜŞTE 

Kurban Bayramı öncesi sebze fiyatlarının yanı sıra meyve fiyatları da düşmeye devam ediyor. Birkaç ay önceye kadar kilo fiyatı 5 lira olan karpuzun tane fiyatı 5 lira oldu. Karpuz’un yanı sıra üzüm, kayısı, şeftali ve muz fiyatlarda düşüşte. Markette kilo fiyatı 8 lira olan üzüm ise pazarda 3 ile 4 arasında değişen fiyatlara satılıyor.

 

 

İŞTE PAZARDA FİYATLAR

İzmit Pazar Pazarında fiyatlar bu hafta şu şekilde; Patates 2.5 lira, Soğan 2 lira, Salatalık 2 lira, Sivri Biber 3 lira, Patlıcan 2 lira, Taze Fasulye 4 lira, Domates 3 lira   Üzüm 3 lira, Kayısı 6 lira, Barbunya 6.5 lira, Muz 7 lira, Şeftali 4 lira, Havuç 4 lira, Dolmalık Biber 5 lira, Deniz Börülcesi 1 adet 3 lira, 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA