Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 01:53:22
Advert
Advert Advert
 

Kağıtspor yeni sezon için dev adamlarını seçiyor

Kağıtspor, İzmit 50. Yıl Spor Salonu’nda düzenlediği A takım deneme antrenmanıyla basketbolda alt yapı ve A takım hazırlıklarını başlattı
Kağıtspor yeni sezon için dev adamlarını seçiyor
Advert

 

İLK ÇALIŞMALAR

Basketbol branşında yeni sezon çalışmalarına hız Kağıtspor, A takım deneme antrenmanını İzmit 50. Yıl Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. Seçmelere Kocaeli’nden ve çevre illerden birçok genç katıldı. 10 saatin üstünde gerçekleşen antrenmanların ardından duygu ve düşüncelerini dile getiren Kağıtspor Basketbol Baş Antrenörü Hakan Köseoğlu, “Çok güzel günler bizleri bekliyor” dedi.

 

YOĞUN KATILIM

A takım deneme antrenmanları sonunda konuşan Kağıtspor Basketbol baş antrenörü Hakan Köseoğlu; “Çarşamba ve perşembe günleri gerçekleştirdiğimiz bu deneme antrenmanları bizim için çok güzel oldu. Antrenmanlarımızı ilimizden ve çevre illerden gelen yoğun katılım eşliğinde gerçekleştirdik. Aslına bakarsak bizim açımızdan sevindirici ve güzel bir olay bunun sayesinde güzel bir tarama yapmış olduk” şeklinde konuştu.

 

HEDEF ÜST LİG

Kağıtspor’daki amacının başarı ile endeksli topluma hizmet olduğunu belirten Baş Antrenör Köseoğlu; “Bizim buradaki amacımız uzun vadede bir üst lige çıkmak. Takımımızı da ona göre oluşturmaya çalışıyoruz. Kocaeli Büyükşehir Belediyemize vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Sezon başladığında birlik olabilir ve şehirle bütünleşebilirsek çok güzel başarılara imza atabileceğimize inanıyoruz. Çok güzel günler bizleri bekliyor” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA