Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 04.07.2020 SAAT 05:35:00
Advert
Advert Advert
 

Sönmez teşekkür etti

Sönmez teşekkür etti
Advert

 

Dün gerçekleşen İYİ Parti kurultayında GİK adayı olan ancak listeye giremeyen Ruhuttin Sönmez sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile kendisine destek verenlere teşekkür etti.

 

 Ruhuttin Sönmez'in açıklaması: 

"3 Ağustos’ta (dün) yapılan İYİ Parti Kurultayında Genel İdare Kurulu üyeliği için aday oldum. Kurultayda iki farklı listeden aday olanlar ile bağımsız adayların yarıştığı bir seçime şahit olduk. 240 aday 50 kişiden oluşacak GİK’e girmek için yarıştı. Ben parti içi gruplaşmanın bir parçası olmamak için, iki listeye de dahil olmadan sadece kendi adıma oy talep ettim. Sonuç: 163 oy ve üzerini alanların kazandığı seçimde 111 oy aldığım için Genel İdare Kurulu üyesi olamadım. Seçimde bana destek veren bütün delege arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyor, GİK ve MDK üyesi seçilen yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum."

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA