Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.01.2020 SAAT 11:21:50
Advert
 

Ek vergi kararı alındı

Vergi düzenlemeleri kapsamında, oyun konsollarında da fiyat artışı yapıldı. Oyun konsolları için artık yüzde 20 vergi ödemesi alınacak.
Ek vergi kararı alındı

IMEI kayıt ücretinin 1.500 TL olmasının ardından, konsollar için de vergi artışı gerçekleştirildi. Paylaşılan bilgiler bazında, oyun konsollarına ek vergi kararı alındı. Artık oyun konsolu satın alırken uygulanacak vergi yüzde 20 olacak.

 

KONSOLLARA VERGİ ARTIŞI!

2019 yılında, son 6 aylık sürenin ardından bilgisayar, tablet ve telefonlar için fiyat uygulamaları yeniden  düzenlenmişti. Son yayınlanan karara göre, taksit ile alınan telefonların taksitleri bitene kadar satış işlemleri yasaklanmıştı. Karar kapsamında mevcutta Türkiye satış fiyatı bulunan PlayStation ve Xbox gibi oyun konsollarının fiyatlarının artacağı duyuruldu. Oyun konsolları için yüzde 20 vergi dahil edilecek. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9530 TL 5.9293 TL
Euro
EURO
6.5585 TL 6.5324 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA