Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.01.2020 SAAT 07:59:45
Advert
 

İmza kampanyası hala devam ediyor

Yahya Kaptan mahallesinde oturan vatandaşlar tramvay güzergahının değiştirilmesi ve ağaçların kesilmemesi için mücadelelerini sürdürüyorlar
İmza kampanyası hala devam ediyor

Boran KAYALAR - Tramvayın ikinci etabının bölge sakinlerinin kullandığı yürüyüş yolundan geçmesi bölgede yer alan 20 yıllık ağaçların bir bölümünün kesilecek olmasına mahalle sakinleri tepki göstererek güzergah değişikliği talep ediyor.  Daha önceki günlerde ağaçların kesilmemesi için etkinlik düzenleyen mahalleli imza toplamaya devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin tramvay güzergahını değiştirmemesi sonrası 500’e yakın ağacın kesileceği iddia edilirken, tramvayın geçmesi planlanan diğer caddelerde eksiklik olduğu için Yahya Kaptan Yürüyüş Yolu’nun tercih edildiği söyleniyor. Yahya Kaptanlılar tramvay güzergahı değiştirilene kadar mücadelelerinden vazgeçmeyeceklerini belirtirlerken imza kampanyasına hala devam ediyorlar.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9530 TL 5.9293 TL
Euro
EURO
6.5585 TL 6.5324 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA