Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 25.01.2020 SAAT 04:57:36
Advert
 

Alikahyalı gençler o meclis üyesine yüklendi

Alikahya bölgesinde oturan gençler, CHP İzmit Belediyesi meclis üyesi Çetin Sarıca’ ya tepki gösterdi
Alikahyalı gençler o meclis üyesine yüklendi

Boran KAYALAR-Alikahya’ lı gençler CHP İzmit Belediyesi meclis üyesi Çetin Sarıca’ ya tepki gösterdi. Alikahya bölgesinde oturan gençlerin açtığı sosyal medya hesabı olan  Cami Altı Gençleri grubu  sosyal medyada da yerel seçimlerle alakalı önemli bir paylaşımda bulundu. İsim vermeden CHP’nin Alikahya’ lı meclis üyesi Çetin Sarıca’ya yüklenen gençler, seçim dönemi verilen vaatleri hatırlattı.

 

SIRT ÇEVİRDİLER

Sosyal medya da paylaşılan o mesajda,”  Son dönemde seçimi bir çok vaatle kazanan CHP yönetimi Alikahya da etkisiz hareket etmektedir. Kararlar halkı ve hakkı gözetmeksizin bireysel olarak alınmakta ve bu Alikahya içerisinde huzursuzluğa sebep olmaktadır. Mahalle içi bölünmelere sebep olmakta ve yönetime olan güven azalmaktadır. Seçilen meclis üyesinin secim öncesi kişiliğiyle secim sonrası arasında dağlar kadar fark vardır ve bu durum büyük tepkiye sebep olmaktadır arkasında bulunduğu yönetime Cami altı gençliği olarak sırt çevirme aşamasına gelinmiştir. Yönetim olarak biz de çevremize mahcup duruma düştük. Secim öncesi yıkmaya çalıştığımız zihniyeti kendilerine yol olarak belirlediklerini gördük ve rahatsızlıklarımızı dile getirmek istedik

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA