Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 17:28:49
Advert
 

Gebze Belediye Başkanı, MHP haberini yalanladı!

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ün MHP'lilerin istihdamına yönelik çıkan haberlerin gerçek dışı olduğunu o söylentilerin kendisine ait olmadığını belirtti
Gebze Belediye Başkanı, MHP haberini yalanladı!
Advert

Büyükgöz'ün yaptığı açıklama şöyle: “Gebze Belediyesi'ndeki ilk 4 ayımızı değerlendirdiğimiz basın toplantısında, istihdamla ilgili herhangi bir beyanım olmadı. Kaldı ki, MHP veya başka bir parti adı kullanarak belediyede istihdam konusunda bir açıklama da yapmadım. MHP’ye istihdam yok başlıklı bu nedenle tamamen gerçek dışıdır. Cumhur İttifakını oluşturan ile MHP arasındaki sıcak, samimi dayanışma en üst seviyede halkımızın gözü önünde devam ederken, bizlerin bu birliktelik dışında düşünce içinde olmamız mümkün değildir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA