Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 09.12.2019 SAAT 05:41:52
Advert
 

Büyük bir kaza meydana gelebilir

Büyük bir kaza meydana gelebilir

İzmit’teki tramvay yolculuğu kadar rahat bir yolculuk yoktur galiba. Hem serin hem hızlı hem de temiz. Durakları güzergahı hepsi zamanla yavaş yavaş şekilleniyor. Eksiklikler tamamlanıyor.

Bazı geçiş noktaları ve duraklarında herhangi bir kazaya neden olmamak için trafik lambaları yer alıyor.

Tramvayın geçişi sırasında trafikteki diğer araçlar kendilerine yanan kırmızı ışıkta bekliyor. Şimdiye kadar ufak tefek kazalar dışında çok büyük bir kaza olmadı.

İzmit tramvaya alıştı.

Ancak İzmit Gar durağındaki ışıklara bir el atılmazsa önümüzdeki günlerde bizleri dehşete düşüren bir kaza haberini alabiliriz.

Bu duraktaki tramvay güzergahında tramvay geçerken trafikteki diğer araçlara kırmızı ışık yanıyor.

Ancak ışık son dakikada birden bire aniden yanıyor. Yani araçlar bu noktaya yaklaşmadan önce değil tam o noktada hiç beklenmedik anda. Eğer bir şoför kendisine yanan kırmızı ışığı ya da yandan gelen tramvayı görmese büyük bir kaza meydana gelebilir.

Aniden yanan kırmızı ışığa bir el atılmalı. Diğer yollardaki gibi tramvay gelmeden önce yanmaya başlamalı.

Eğer bu konuya bir el atılmazsa istemediğimiz hadiseler yaşanabilir. Umarız bu şikayet yetkililerin dikkatini çeker. Çünkü kulak arkası yapılamayacak kadar önemli bir konu.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7669 TL 5.7438 TL
Euro
EURO
6.4016 TL 6.3760 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA