Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 01:25:07
Advert
Advert Advert
 

Vekillerin piyasaya çıkması çok manidar!

Vekillerin piyasaya çıkması çok manidar!
Advert

Eski MHP’li olan ardından AK Parti’ye geçen ve bundan önceki Nevzat Doğan döneminde İzmit Belediyesi’nde yönetici olan Adnan Metin, TÜPRAŞ Genel Müdürlüğü’nün taşınmasıyla alakalı sosyal medya hesabından tepki gösterdi.
Aslında tepkisi bu taşınma kararına tepki gösteren vekillerin açıklamalarınaydı.
Metin, sosyal medyasından şunları paylaştı:
 “Aylarca Ramazan ayında, sıcakta, soğukta, yağmurda hakkını savunmak için dışarıda ve içeride mücadele eden TÜPRAŞ işçisi için bir tweet atmayan, bir demeç vermeyen Kocaelili vekiller şimdi hepsi birden çıkmış genel müdürlüğün taşınmaması için sağlı sollu yazı yazıyorlar.
Daima halkın, hakkın, emeğin, emekçinin yanında olduğunu söyleyen sayın vekillerin hepsinin şimdi piyasaya çıkması çok manidar.”

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA