Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 24.01.2020 SAAT 22:58:54
Advert
 

İzmit Belediyesi maaşları yatırmadı

İzmit Belediyesi, işlerini yapmadıkları için disipline sevk edilen Adem Özay ve Kamil Akgül’e maaşlarını yatırmadı
İzmit Belediyesi maaşları yatırmadı

Boran KAYALAR - İzmit Belediyesi geçtiğimiz gece tüm personelin maaşlarını yatırdı. Ancak belediye tarafından sadece iki personelin maaşları yatırılmadı. İddialara göre  İzmit Belediyesinde Zabıta olarak görev yapan Adem Özay ve Kamil Akgül, geçtiğimiz ay belediye yönetimi tarafından işlerini yapmadıkları için disipline sevk edilmiş ve Temizlik İşleri Dairesine sürgün edilmişti. Ancak her iki isim de itiraz etmiş iş kanunundaki mevzuatı gerekçe yaparak görevlendirmeyi kabul etmemişti. Böylece İzmit Belediyesi bu iki personeli sürgün edememiş ve personeller Zabıta Müdürlüğünde görev yapmaya devam etmişti.

 

SİYASİ BEDEL

Kurban Bayramı öncesi maaşlarının neden yatmadığına anlam veremeyen Adem Özay ve Kamil Akgül, çaresiz bir şekilde İzmit Belediyesi yönetimi tarafından maaşların yatırılmasını bekliyor. Konuya son derece tepkili olan iki personel neden sadece kendi maaşlarının yatırılmadığını sorgularken iddialara göre disiplin kurulundaki toplantıda, İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut’ un  iki personele siyasi bedel yapacak bir şey yok dediği öğrenildi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA