Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 09.12.2019 SAAT 05:20:10
Advert
 

Bingöl: Bu tavır siyasi bir hiledir

TÜPRAŞ Genel Müdürlüğü’nün Kocaeli’den İstanbul’a taşıma kararına tepkiler durmaksızın devam ediyor.
 Bingöl: Bu tavır siyasi bir hiledir

Bu karara tepki gösteren isimlerin bir tanesi de Prof. Dr. Yılmaz Bingöl. AK Parti’den de milletvekili aday adayı olan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Bingöl, sosyal medya hesabından tepkisini şöyle gösterdi.

 

“TÜPRAŞ’ın Genel Müdürlüğü’nü faaliyet gösterdiği; çevresinden, insan kaynağından istifade ettiği Kocaeli’nden İstanbul’a taşıma kararı, hülleyle vergisini Kocaeli’nden kaçırmak anlamına gelir. Bu tavır aynı zamanda siyasi bir hiledir.

 

Parti farkı gözetmeksizin Kocaeli’ni düşünen ve söz söyleme hakkını kendinde gören tüm siyasilerin, STK’ların ve Kocaelililerin TÜPRAŞ’ın bu kararına ortak tepki göstermesi; yasa koyuculardan bu türden hülleyle vergi kaçırmayı önleyici düzenleme yapmalarını talep etmesi gerekir.”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7669 TL 5.7438 TL
Euro
EURO
6.4016 TL 6.3760 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA