Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 09.12.2019 SAAT 05:37:16
Advert
 

Ali Ufuk Yaşar harekete geçecek

Petrol İş Sendika Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar, TÜPRAŞ Genel Müdürlüğü’nün Kocaeli’den İstanbul’a taşınmasıyla alakalı kesin bir karar çıktığında harekete geçeceğini açıkladı
Ali Ufuk Yaşar harekete geçecek

Burçin SAĞLAM AYSU-PETROL İş Sendika Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar, TÜPRAŞ Genel Müdürlüğü’nün Kocaeli’den İstanbul’a taşınmasıyla ilgili herkesi göreve davet etti. Yaşar, “TÜPRAŞ çok önemli bir kurum. Bu önemini mali açıdan da görüyoruz. Kocaeli’ye vergi veriyor. TÜPRAŞ’ın vergisini bu şehre vermesi gerçekten doğru bir karar. Bu şehre katkı sunması adına bu kararda bir değişiklik olmamalı. Sendikacılığı bırakın ben de bir İzmitli olarak TÜPRAŞ’ın vergisinin Kocaeli’de kalması tarafındayım” dedi.
 

 

BİR KESİNLİK YOK!
TÜPRAŞ’ın buradan taşınma kararını tekrar gözden geçirmesini isteyen Yaşar, “Çünkü bu kararda bir kesinlik yok. Ama buna dair bir karar olursa da mutlaka vergisini buradaki vergi dairesine yatırmasına dair bir karar çıkarması lazım. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gelirlerinin yarısı TÜPRAŞ’tan oluşuyor. Bu vesileyle tüm STK’lar, ticaret ve sanayi odaları, tüm siyasi partilerin temsilcileri ve İzmitliyim diyen herkesin bu karara karşı çıkması lazım. Eğer bu konuda bir adım atılacaksa bizler de harekete geçeceğiz” diyerek tepkisini ortaya koydu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7669 TL 5.7438 TL
Euro
EURO
6.4016 TL 6.3760 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA